Bezrobotna reinkarnacja, część 2, odcinek 7, data premiery, podgląd i gdzie to obejrzeć

10/11/2021 12:33

Bezrobotna reinkarnacja, część 2, odcinek 7 ujawnia podróż Rudy'ego na Kontynent Demonów i wraca, by spotkać się ze swoim ojcem. Rudy i jego ojciec wdali się w bójkę, ale Norn ich zerwał i Eris chciała się zaangażować. Po naprawieniu rzeczy Paul i Norn pojawiają się w innym tajemniczym świecie. W drugiej części Reinkarnacji bezrobotnych Norn pyta ojca, czy wie, gdzie są, ale Paul nie ma pojęcia. Zastanawia się, gdzie są Zenith, Lilia i Aisha, ponieważ wokół niego nie ma żadnych budynków.

Paul zdaje sobie sprawę, że Norn jest zmartwiony i mówi jej, że sprowadzą go z powrotem. Ale zdaje sobie sprawę, że ostatniej nocy była z Rudym i Eris. Podróżuje przez kilka dni z Nornem i stara się chronić ją przed zimnem i innymi potworami. Nie mogli znaleźć pobliskich hoteli ani budynków. Później dociera do innej części lasu, gdzie spotyka księży i ​​innych biwakujących wieśniaków. Paul przeczytał coś na ścianie i postanowił zostać z tymi wieśniakami, którzy w miarę upływu czasu szukali swoich rodzin.

Norn zdaje sobie sprawę, że jej ojciec się martwi i próbuje go pocieszyć. Mieszkańcy wioski i Paul dobrze się piją, ale bez stresu. Półnaga kobieta uświadamia sobie, że Paul ma kłopoty i postanawia z nim zostać. Codzienną pracą Paula stało się chodzenie do baru i picie, a Gęsi wróciły. Geese powiedział Paulowi, że go szuka, a Paul przez cały czas zastanawiał się, gdzie jest Geese. Geese każe Paulowi wstąpić do gildii, a spotka kogoś interesującego. Prosi panią w barze, aby dała mu to, co zabiera Paul. Ale Paul myśli, że Gęsi tylko mówi i że spotka normalnych ludzi.

Poprzednio w Jobless Reinkarnacja, część 2, odcinek 6

Gęsi i Paul skończyli wszystkie drinki na stole, a Paul mówi Gęsi, co go niepokoi. Geese ujawnia, że ​​Rudy robi wrażenie, ponieważ nigdy nie widział, by ktoś rzucił zaklęcie bez słowa. Paul zgadza się, ponieważ przeszkadza mu rozmowa o tym. Geese nadal chwali Rudiego i przypomina Paulowi, że Rudy ma 11 lat. Pyta Paula, co zrobił, gdy miał jedenaście lat. Paul zdaje sobie sprawę, że w wieku 11 lat nie mógł nawet walczyć jak Rudy. Paul prosi Gęsi, aby mu to wyjaśniły, a Gęsi opowiada o swoim przetrwaniu na Kontynencie Demonów w wieku 11 lat.

Ale Paul wierzy, że Rudy nigdy tego nie zrobi, ponieważ był pod ochroną Superda. To powoduje, że wszyscy przechodzą przez Kontynent Demonów, jeśli mają przy sobie Superda. Gęsi się z tym nie zgadzają, dodając, że nie każdy może to zrobić. Paul przyznaje, że Rudy jest geniuszem, ponieważ zrobił coś, czego nigdy nie mógłby zrobić. Zastanawiasz się, czy to źle oczekiwać od utalentowanych ludzi. Gęsi mówi Paulowi, że zawsze się myli, ponieważ nigdy nie był na Kontynencie Demonów. Paul zastanawia się, dlaczego Gęsi nie mogą puścić kontynentu demonów.

Geese ujawnia, że ​​odwiedził kontynent demonów i wyjaśnia, jak tam działają. Na Kontynencie Demonów istnieje potwór silniejszy niż człowiek mógłby sobie wyobrazić. Ale Paul uważa, że ​​Gęsi przesadzają, a Paul nie ma pojęcia, że ​​Rudy był na Kontynencie Demonów z Gęsiami, odkąd się upił. Geese mówiła również o tym, jak Rudy chroni wszystkich, zwłaszcza Eris. Paul zastanawia się, dlaczego Rudy mu nie powiedział, a Geese ujawnia, że ​​Rudy bał się, że Paul się martwił. Zastanawia się, czy jest mięczakiem, który potrafi trzymać się z daleka od alkoholu.

Bezrobotna Reinkarnacja Część 2 Odcinek 7 – data premiery

Jobless Reincarnation Part 2 Episode 7 będzie miał premierę 15 listopada 2021 roku. Paul uśmiecha się, ale ukrywa to, bo wie, dlaczego Rudy wszystko przed nim ukrywał. Gęsi ujawniają, że biedny chłopiec odbył wyczerpującą podróż i ostatecznie spotkał się ze swoim ojcem. Ale jego ojciec okazał się okropnym pijakiem. Geese zastanawia się, czy Paul spodziewał się zobaczyć gdzieś na swoim ciele syna z martwymi oczami. Rudy miał spotkanie z Eris i Ruijerdem, żeby kogoś poznać. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom odcinka 7 Reinkarnacja bezrobotnych.

Oglądaj Reinkarnację bezrobotnych, część 2, odcinek 7 online — szczegóły transmisji

Możesz oglądać Jobless Reincarnation-Part 2 Episode 7 online w Muse Asia (playlista) i Funimation w poniedziałki o godzinie 12:00 czasu JST. Możesz oglądać Jobless Reincarnation Episode 7 - Part 2 online w Wakanim (DE) i iQIYI (EN) dla osób w Wielkiej Brytanii lub innych krajach. Do zobaczenia na premierze 7. odcinka Jobless Reincarnation 2.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up