Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 6 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

03/11/2021 06:47

Mushoku Tensei: Bezrobotna Reinkarnacja Część 2 to seria japońskich powieści świetlnych napisanych przez Rifujina na Magonote o bezrobotnym i pogrążonym w depresji człowieku, który odradza się w świecie fantasy, zachowując wspomnienia i obiecując przeżyć resztę swojego życia. Dni bez żalu. . W czerwcowym wydaniu Monthly Comic Flapper z czerwca 2014 r. rozpoczęto serializację adaptacji mangi autorstwa Yuki Fujikawy. Seven Seas Entertainment nabyło prawa do lokalizacji tomów mangi w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Możesz przeczytać więcej o Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 6 Dacie premiery, Spoilerach, Gdzie oglądać online i nie tylko.

Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 6 Spoilery

W odcinku 5, kiedy Rudeus i jego grupa w końcu przybywają do Millis, stolicy Millishion, postanawiają zrobić sobie przerwę po odejściu Gęsi. Bohater ze zdumieniem obserwuje postępy porwania i próbuje pomóc ofierze. Jest jednak zszokowany, gdy odkrywa, że ​​Paul przewodzi porywaczom. Dowiedz się, jak tragedia teleportacji spustoszyła jego wioskę.

Paul i jego grupa próbowali uratować jak najwięcej osób i udało im się zlokalizować kilku zaginionych mieszkańców. Po zapoznaniu się z trudnościami napotkanymi w domu, Rudeus informuje Pawła o swoich podróżach z Kontynentu Demonów, co prowadzi Paula do kwestionowania braku bólu protagonisty dla ofiar katastrofy w jego wiosce. Rudeus nigdy nie pytał o dobro mieszkańców wioski i nie ma odpowiedzi na pytania Pawła.

Paul jest wściekły z powodu obojętności antagonisty i obaj walczą, dopóki Norn nie interweniuje. Rudeus przyznaje się do złości skierowanej na niego i wspomina swoje poprzednie istnienie. Później Eris pociesza go i odkrywa, jak wdzięczny powinien być w życiu. Rudeus spotka się z Paulem w odcinku 6, a obaj odłożą swoje różnice na bok. Z czasem bohater odkryje, jak niesamowita jest jego apatia w obliczu ludzkiego cierpienia.

Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 6 – data premiery

Data premiery Mushoku Tensei Part 2 Episode 6 to niedziela, 7 listopada 2021. Możesz również sprawdzić harmonogram wydań Mushoku Tensei Part 2 Episode 6. Dodaj zakładkę do naszej strony, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie . Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 6 zostanie wyemitowany o 17:00 JST. Co tydzień w każdą niedzielę.

Gdzie mogę obejrzeć Mushoku Tensei Część 2?

Funimation i Muse Asia (playlista) będą mieć odcinek 6 z Jobless Reincarnation, część 2, do streamowania w niedzielę. Możesz oglądać Jobless Reincarnation Part 2 Episode 6 na Wakanim (DE) i iQIYI, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej (EN).

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Mushoku Tensei Part 2” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w niedziele o 17:00 czasu JST.

Więcej informacji o Mushoku Tensei Część 2

Zwierzęta są kradzione przez bandytów, którzy następnie sprzedają je właścicielom z zyskiem, twierdząc, że spędzili czas na ich poszukiwaniu. Podczas walki z nimi jeden z nich atakuje Rudeusa podczas przesłuchania ich, a Rudeusowi udaje się go obezwładnić. Ruijerd jest wściekły i zabija napastnika, który mimochodem odważył się wskazać na Rudeusa. Jednak Rudeus nie jest tym, który szuka brutalnego rozwiązania zagadki. Poinstruuj Ruijerda, jak poradzić sobie z sytuacją. Rudeus zabrania Ruijerdowi zabijać. Kiedy zostali pokonani, postanowił zostać porywaczem. Pomogło to w wizerunku jego grupy.

Po Przypływie Many wszyscy oprócz jednego z członków rodziny Paula zniknęli, z wyjątkiem Norn. Aby ponownie połączyć się z rodziną, Norn rozmawia z resztą swojej załogi. Tymczasem Rudeus i jego gang polują na tajemniczego potwora czającego się w lesie. Po przybyciu witają ich dwie inne drużyny poszukujące potwora. Rudeus czeka na przybycie bestii i zabija w tym czasie jedną z pozostałych drużyn. Rudeus i jego sługi nie zdołali zabić swojego celu, ponieważ bestia jest zbyt potężna.

Kiedy Rudeus przybył do Rikarisu, drugi poszukiwacz przygód, którego spotkał, dowiedział się o planie Redesa dotyczącym podjęcia trudniejszych misji. Ucieczka postanowiła szantażować Rudeusa, ale byli zszokowani, gdy uratował Eris przed pewną śmiercią. Po niepowodzeniu przebrania Ruijerda, teraz znają jego prawdziwą tożsamość: jest Suradem. On ze swojej strony uciszył ich, grożąc, że ich zabije, jeśli powiedzą więcej. Ostatecznie zostali zmuszeni do opuszczenia miasta i obie strony doszły do ​​porozumienia. Tymczasem Rudeus i Eris kontynuują swoją podróż, podczas gdy Ruijerd udaje się do nadmorskiego miasta na obrzeżach „Kontynentu Demonów”. Dwóch byłych towarzyszy Paula dołączyło do Roxy w jej poszukiwaniach Rudeusa.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up