Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 Podsumowanie

23/03/2022 09:28

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 Podsumowanie

Attack on Titan to seria anime oparta na mandze o tej samej nazwie. Wyprodukowany przez MAPPA Studios, obraca się wokół Erena Yaegera, bohatera serii, który toczy wojnę z Marleyanami, aby osiągnąć maksymalną wolność.

Tematy AoT to wojna, ludobójstwo, nihilizm i zdrada. Seria zajęła się większością rzeczy, których można by się spodziewać po tym gatunku, a teraz, gdy dobiega końca, fani nie chcą, aby to się skończyło. Porozmawiajmy teraz o odcinku 27 sezonu Atak na Tytanów.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 Podsumowanie – Low Key

Grupa przybywa do portu i próbuje obserwować ruchy Yaegerów, którzy przejęli port. Grupa dostrzega śliwki parowe na horyzoncie, co wskazuje, że Tytani z Muru dotarli do Marley. Spotykają się z ciałem śledczym i wojownikami, aby opracować plan.

Grupa musi zdobyć rodzinny statek Azumabito i w tym celu opracowuje plan. Flosh i Kiyomi rozgrywają pojedynek, w którym ta pierwsza zagraża drugiej. Connie i Armin korzystają z okazji, aby przejąć statek, co ułatwi im pracę.

Misja zakończona

Gdy Armin i Connie próbują przejąć statek, sprawy nie idą zgodnie z planem. Kiyomi niespodziewanie powstrzymuje Flosha i grozi Yaegerom odwetem. Mikasa wchodzi do budynku, aby ją chronić i dzieje się nieuniknione.

Prawda w końcu wychodzi na jaw i okazuje się, że Mikasa i jej towarzysze są zdrajcami sprawy Yagerist. Connie nie ma innego wyjścia, jak zabić dawną koleżankę z klasy i odzyskać statek. Tymczasem Reiner i Annie przemieniają się w Tytanów.

Sugestia Kiyomi

Hange zdaje sobie sprawę, że nie mogą zrealizować swojego pierwotnego planu, ponieważ minęło zbyt dużo czasu. Już niedługo Eren zacznie deptać kontynent, a jeśli tak się stanie, poniesie porażkę. Więc zdobycie hydroplanu, by dostać się do Marley, nie pasuje do jego celu.

Jednak Kiyomi ma sugestię, która może rozwiązać problem grupy. Sugeruje, aby zamiast przygotowywać wodnosamolot, po prostu go ukraść i odholować do wodnosamolotu. Następnie mogą zabrać go do Odiha w Marley, gdzie można go naprawić.

Atak Tytanów Sezon 4, Odcinek 28 – Czego się spodziewać

W odcinku 28 sezonu 4 sezonu Attack on Titan możesz spodziewać się, że zobaczysz rzeczy ze strony Erena. Plan wcześniejszego lądowania na Marley został zainicjowany przez Hange i jego grupę. Tymczasem Eren jest na drodze do zniszczenia.

Eren pamięta czas, kiedy już planował nie realizować planu brata. W swoim umyśle zawsze planował użyć go, by dotrzeć do Ścieżek. Po osiągnięciu tego celu po prostu wrócił do swojego pierwotnego planu, jakim było stworzenie Marleya.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 – Gdzie oglądać?

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 jest dostępny w Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up