Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 Przecieki i spoilery

20/03/2022 08:03

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 Przecieki i spoilery

Attack on Titan jest w ostatnim sezonie, a Eren wypowiedział wojnę Marleyom. Jego intencje są jasne iw razie potrzeby wystąpiłby nawet przeciwko swoim ludziom. W tych okolicznościach obóz Hange i inni przygotowują się do nieuniknionego starcia.

Attack on Titan to trwająca seria anime produkowana przez studia MAPPA i oparta na mandze o tej samej nazwie, jest to jedna z najpopularniejszych serii anime na świecie. Do końca serii pozostało bardzo niewiele odcinków i fani nie mogą się doczekać.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 27 Spoilery

W odcinku 27 sezonu Attack on Titan, grupa próbuje zabezpieczyć statek, aby wykonać swoje zadanie.

Hange zdaje sobie sprawę, że nie mogą zrealizować swojego pierwotnego planu, ponieważ minęło tyle czasu. Już niedługo Eren zacznie deptać kontynent, a jeśli tak się stanie, poniesie porażkę. Więc zdobycie hydroplanu, by dostać się do Marley, nie pasuje do jego celu.

Jednak Kiyomi ma sugestię, która może rozwiązać problem grupy. Sugeruje, aby zamiast przygotowywać wodnosamolot, po prostu go ukraść i odholować do wodnosamolotu. Następnie mogą zabrać go do Odiha w Marley, gdzie można go naprawić.

przepełniona bitwa

Annie i Reiner walczą w swoich formach tytanów i chronią Azumabitos, którzy biegną w kierunku ich statku. Korpus Zwiadowczy walczą z Yaegeristami, aby zyskać czas na utrzymanie statku w ruchu. Pieck Finger przewozi pasażera swoim Koło Wozu.

Falco widzi, że Annie i Reiner są atakowani przez wrogów, przygryza szczękę i zamienia się w Tytana Szczękowego pomimo ostrzeżeń Fingera. Flosch próbuje zniszczyć statek, ale zostaje przechwycony przez Gabi i zestrzelony. Magath zostaje w tyle, aby zniszczyć drugi statek, aby Yagerists nie podążył za grupą.

Atak Tytanów, sezon 4, odcinek 27, przecieki

W odcinku 27 sezonu Attack on Titan, Eren wspomina swoją podróż do tego momentu.

Eren Yaeger, główny bohater serialu, wspomina swoją podróż do ostatniej chwili swojego życia. Dowiadujemy się oczami Erena, co zrobił, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest dzisiaj. Musiał oszukiwać, zdradzać i podejmować trudne decyzje.

Najtrudniejszą rzeczą dla niego było udawanie, że jest z Zeke i było to częścią jego planu. Jednak od początku planował go zdradzić. Eren przedstawił również swój ostatni plan Floshowi i Historii, aby mogli przygotować grupę Yaegerist do ostatecznej wojny.

chodzić w marley

Słuchając wspomnień Erena dowiadujemy się również, że wiedział on, iż miłość Mikasy do niego nie miała nic wspólnego z jej przynależnością do klanu Ackermanów. Zawsze była wobec niego lojalna i prawdopodobnie wynika to z ich wspólnego dzieciństwa.

Będziesz jednak musiał z nią walczyć i być może ją zabić. Czas ucieka z każdą minutą, a Korpus Zwiadowczy i Jednostka Wojowników maszerują w kierunku Odihy. Tymczasem Eren i jego Tytani Muru przebijają się przez jednostkę morską i najeżdżają Marley.

Jakie są Twoje oczekiwania co do kolejnego odcinka AoT? Daj nam znać w komentarzach. Aby uzyskać więcej informacji na temat AoT, śledź nas w mediach społecznościowych. Atak Tytanów jest dostępny na Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up