Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 25 Data premiery, Spoilery i Podsumowanie odcinka 24

28/02/2022 06:47

Zawartość

  • 1 Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 25 Data premiery i czego się spodziewać?
  • dwa Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 25 Spoilery: Czego się spodziewać?
  • 3 Podsumowanie odcinka 24 odcinka Atak Tytanów: Co wydarzyło się w odcinku 24?

W przyszłym tygodniu nadejdzie 25 odcinek Attack on Titan, zatytułowany „Noc końca”. W następnym rozdziale zobaczymy pozostałości Korpusu Zwiadowczego przeciwko Yeagerists, Marley Military i Anti Marley Volunteer, aby powstrzymać Eren Yeager.

Oczekuje się, że w nadchodzącym odcinku wydarzy się wiele rzeczy, więc jeśli widziałeś odcinek 24 i zastanawiasz się teraz, czego się spodziewać po odcinku 25 Atak Tytanów, nie martw się; Jesteśmy z Tobą.

Ten artykuł zawiera krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się w atak na tytana odcinek 24 i czego możemy się spodziewać po 25 odcinku Attack on Titan.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 25 Data premiery i czego się spodziewać?

Attack on Titan Sezon 4, odcinek 25, zatytułowany „Night of the End”, zostanie wydany w przyszłym tygodniu 6 marca 2022 r. o 12:45 PST / 15:45 EST / 20:45 GMT w Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach europejskich .

Jeśli pochodzisz z Japonii lub Indii, odcinek 25 zatytułowany „Noc końca” będzie dostępny do transmisji strumieniowej od 7 marca 2022 r. o godzinie 12:05 w Japonii i 2:00 czasu IST w Indiach.

atak na tytana Odcinek 25 sezonu 4 będzie dostępny do streamowania w Crunchyroll i Funimation w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a jeśli pochodzisz z Japonii, możesz streamować serial z serwisu Netflix Japan.

atak na tytana odcinek 25
Attack on Titan Sezon 4, odcinek 25, zatytułowany „Night of the End”, ukaże się w przyszłym tygodniu 6 marca 2022 r. (przez Funimation)

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 25 Spoilery: Czego się spodziewać?

atak na tytana Odcinek 25, zatytułowany „Noc końca”, aw tym odcinku zobaczymy pozostałości Korpusu Zwiadowczego, którzy sprzeciwiają się Yeageristom, Marley Military i Anti Marley Volunteer, aby powstrzymać Eren Yeager.

Prawdopodobnie, ponieważ wszyscy byli dla siebie wrogami, mogą napotkać pewne trudności we wzajemnym zaufaniu. Również Mikasa i Armin będą przerażeni, ponieważ Eren jest ich przyjacielem. A jeśli Eren go nie posłucha i zdecyduje się przyłączyć do wojny z nimi?

W następnym odcinku prawdopodobnie zobaczymy, jak Hange, Levi, Pieck, Theo Magath, Mikasa, Armin, Gabi, Falco, Connie, Jean, Annie i Reiner walczą z Flochem i Yeageristasem.

Następnie będą musieli znaleźć sposób, aby zbliżyć się do Tytana Założyciela Erena, aby Armin i Mikasa mogli spierać się z Erenem, aby powstrzymać jego szaleństwo.

Atak na Tytana 25-Czego się spodziewać
Atak na Tytana 25-Czego się spodziewać? (przez Funimation)

Podsumowanie odcinka 24 odcinka Atak Tytanów: Co wydarzyło się w odcinku 24?

W odcinku 24 po raz pierwszy widzimy Hange i lewa walka, jak Hange udało się uratować Levi po kontuzji w odcinek 17.

Z drugiej strony Connie zabrała Falco do wioski Ragako, gdzie Zeke zmienił jej matkę w tytana.

Chociaż Connie wahała się, czy powinna zabić Falco i nakarmić nim jego matkę, aby zmieniła go z powrotem w człowieka, obawiała się również, że Falco w każdej chwili zmieni się w nowo odziedziczonego Tytana Szczękowego, jeśli użyje przeciwko niemu siły.

Connie nie była pewna, czy powinna to zrobić ze względu na czas spędzony z Falco; zrozumiał, że Falco to dobry facet i zaufał Connie.

Później, kiedy dotarli do wioski Ragako, Connie pokazała Falco swoją matkę, zamienioną w Tytana Up-Down. Falco pyta, czy Connie ma zamiar go zabić i nakarmić nim swoją matkę, aby mogła ponownie stać się człowiekiem.

Connie odpowiada Nie! nie zamierza tego robić. Chce twojej pomocy w czyszczeniu zębów Tytana Up-Down.

Ale właśnie wtedy przybywają Armin i Gabi, a on krzyczy na Falco, aby trzymał się z dala od Connie, ponieważ planuje go zabić. Connie wyciąga teraz miecz i ostrzega Armina i Gabi, by trzymali się z daleka i podeszli bliżej; Connie zabije Falco.

Armin następnie oferuje poświęcenie się, dzierżąc moce tytana Collasal. Matka Connie zmieni się z powrotem w człowieka, jeśli się poświęci. Connie, widząc, jak Armin się poświęca, w końcu zmienia zdanie, opuszcza Falco i ratuje Armina przed zjedzeniem przez tytana.

spoilery do ataku na tytana 25
Atak na Titan 25 Spoilery (poprzez Funimation)

Widzimy płacz Gabi i Falco. Connie i Armin kłócą się; Connie mówi, jak okrutny się stał. Jego matka chciała, żeby był dobrym żołnierzem ratującym niewinnych, ale dzisiaj próbował zabić chłopca i jednego z jego przyjaciół. Armin mówi również, że nigdy nie mógłby zostać następcą komandora Erwina.

W końcu decydują, że wystarczy; muszą zająć stanowisko i muszą ratować innych na całym świecie, którzy cierpią i umierają, i muszą to powstrzymać. W końcu Armin i Connie dochodzą do porozumienia i decydują, że powinni pomóc wszystkim w potrzebie.

Gdzie indziej widzimy Flocha wygłaszającego przemówienie do Yeagerists i obieraj za zdrajców Yelenę i Onyankopona. Floch zamierza zabić zarówno Yelenę, jak i Onyankopona na oczach Yeagerists, aby dać przykład.

Ale tak się nie dzieje mój dom a Jean zaplanował idealną ucieczkę, by ocalić Jelenę i Onyankopona. Jean dał sygnał, oddając cztery strzały, a Tytan-wóz Piecka zakradł się od tyłu i wziął Jean, Yelenę i Onyankopona w usta, by uciec.

Z drugiej strony, mój domArmin, Annie, Gabi i Falco postanawiają obudzić Reinera, ponieważ będą również potrzebować jego pomocy w walce z Eren yeager.

Wreszcie Mikasa, Armin, Connie, annieGabi i Falco znajdują Reinera, budzą go i każą się przygotować, ponieważ będą musieli teraz uratować świat.

Powiązane posty

Go up