86 Data premiery sezonu 3, spoilery, fabuła i nie tylko

21/03/2022 10:35

86 Data premiery sezonu 3, spoilery, fabuła i nie tylko

Sezon 2 z 86 właśnie się zakończył po pewnym czasie antenowym i zakończył się wątkiem Run Through the Battlefield. Chociaż z jego lekkiej powieści pozostało jeszcze wiele treści, wiele spekulacji na temat tego, czy dostaniemy trzeci sezon, czy nie.

Ogólnie rzecz biorąc, seria taka jak 86 powinna mieć kolejny sezon, ponieważ była ogromnym sukcesem. Jeszcze przed rozpoczęciem ostatniego sezonu było wokół niego ogromne zamieszanie. Czy dostaniemy sezon 3 z 86? Dowiemy się, omawiając daty emisji 86 sezonu 3, spoilery i nie tylko.

86 Podsumowanie sezonu 2

W podsumowaniu sezonu 86 większość rozmów dotyczyła łuku Run Through the Battlefield. Lena zaproponowała Karstahlowi, aby zadzwonił pod numer 86, aby pomóc im w obronie wnętrza Republiki. Jednak Karstahlowi nie spodobał się ten pomysł. Według niego, 86 napędzała nienawiść do Republiki i wyrządziłaby więcej szkody niż pomocy.

Jednak Lena uważa, że ​​byłby to wzajemny kontrakt między nimi. Obie strony tkwią w tej samej sytuacji i przy wzajemnej pomocy mogą walczyć ze wspólnym wrogiem. Z 86 osobami i ich łańcuchem dostaw mogą stworzyć ostateczny system.

W Federacy eskadra Nordlicht ledwo przetrwała bombardowanie przez FOB 14. Prawie 20 000 żołnierzy zginęło w ataku i była to sytuacja czerwonego alarmu dla Federacji.

Trzy narody kontynentu spotkały się, aby omówić kwestie wojny. Morpho był dość destrukcyjny i będzie dość kłopotliwy, jeśli nie zostanie zatrzymany. Wszystkie trzy miasta zostaną całkowicie unicestwione, jeśli nic nie zostanie zrobione przeciwko Morpho.

86 Sezon 3 – Spoilery

W przypadku 86 spoilerów sezonu 3 anime prawdopodobnie dostosuje tom 4 o nazwie Under Pressure. Walka pomiędzy Morpho i 86 będzie głównym tematem w tym sezonie, a ten ostatni wyjdzie zwycięsko wbrew wszelkim przeciwnościom.

Lena dotrzymała obietnicy, a także ujawniła bardziej miękką stronę Shina. Gdy Lena znów dowodzi, 86 otrzymuje kolejną misję, która rozpocznie kolejny odcinek serialu.

86 data premiery sezonu 3

Nie słyszeliśmy od studia żadnych oficjalnych komunikatów dotyczących daty premiery trzeciego sezonu 86. Drugi odcinek właśnie się skończył, więc będziemy musieli trochę poczekać, zanim otrzymamy jakieś wieści. Jednak jest prawie pewne, że nadejdzie trzeci sezon.

Oglądaj sezon 3 z 86

Możesz oglądać sezon 3 z 86 online na Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up