Zrezygnuj z pracy przez 15 lat i zarób 538 000 €

06/05/2021 21:14

W niektóre z tych historii czasami trudno uwierzyć. Salvatore Scumace's jest jednym z nich. Jak donosi opiekun, 67-letniemu pracownikowi szpitala udało się opuścić pracę przez 15 lat bez zwolnienia i otrzymywania pensji. Co oznaczało skromną sumę 538 000 euro.

Salvatore Scumace pierwotnie pracował w szpitalu Arnaldo Pugliese Ciaccio, szpitalu zlokalizowanym w Catanzaro we Włoszech i to nie wydaje się zdobywać głosów internautów.

Uczeń w pracy
Zdjęcie Green Chameleon - Unsplash

Pierwotnie był zatrudniony jako ochroniarz i dlatego był odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa personelowi szpitala i pacjentom.

Przestał przychodzić do pracy w 2005 roku

Ale teraz, w 2005 roku, Salvatore trochę się zmęczył i przestał chodzić do pracy. Z pewnością spodziewał się listu lub telefonu od przełożonych, ale tego nie zrobił i przez kolejne lata nadal pobierał pensję. To pozwoliło mu zarobić pół miliona euro bez pracy.

I oczywiście najważniejsze pytanie brzmi: w jaki sposób ten pracownik mógłby nadal otrzymywać wynagrodzenie bez udawania się do swojego miejsca pracy i bez wypełniania powierzonych mu misji.

Wydaje się, że policja traktuje sprawę bardzo poważnie, odkąd wszczęto dochodzenie w celu wyjaśnienia, co się stało.

Do tej informacji należy podejść z ostrożnością, ale pracownik rzekomo groził dyrektorowi w 2005 roku po tym, jak ten ostatni chciał wnieść przeciwko niemu orzeczenie dyscyplinarne, raport oczywiście związany z jego nieobecnością w pracy.

Śledztwo jest w toku

Procedura zostałaby wtedy przerwana, a dyrektor przeszedłby na emeryturę. Jego następca i dział zasobów ludzkich zapomnieliby o Salvatore. Do dzisiaj.

Salvatore, obecnie 67-letni obecnie, jest oskarżony o nadużycie władzy, fałszerstwo i wymuszenie wyłudzeń. Sześciu członków zarządu szpitala jest badanych. Policja podejrzewa, że ​​pomogli robotnikowi.

Aby spojrzeć na tę sprawę z odpowiedniej perspektywy, warto przypomnieć sobie Włochy zaostrzył swoje prawa przeciwko absencji w sektorze publicznym. Sprawa Salvatore'a nie jest odosobniona, a liczne dochodzenia przeprowadzone w ostatnich latach wykazały, że absencja w pracy przekracza wszelkie granice we włoskich administracjach. Z kluczem do licznych procesów sądowych przeciwko przestępcom.

Obecnie nie wiadomo, kiedy sprawa Salvatore będzie rozpatrywana.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up