wielka piłka popełniona przez Evangeline Lilly

25/05/2021 06:50

Ant-Man 3ochrzczony Ant-Man and the Wasp: Quantumania, na razie nie jest zaplanowane. Tak naprawdę film nie ukaże się jeszcze przez dwa lata, a więc spodziewany jest na rok 2023. Jeśli podano niewiele szczegółów, to przynajmniej wiemy, że będzie mógł liczyć na swoich dwóch zwykłych bohaterów: Ant. -Man, grany przez Paula Rudda i La Guêpe, grany przez Evangeline Lilly.

Ta ostatnia, jak być może wiesz, stała na czele pięknej rzeszy fanów od czasu jej pojawienia się w Lost. Fani, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją kilka milionów osób.

Ant-Man i Osa
Kredyty Marvela

Tylko na Instagramie ma znaczenie 2,1 miliona Obserwujący, od Obserwujący Zauważyłeś co najmniej intrygujący szczegół.

Ant-Man 3 może oznaczać powrót starego złoczyńcy

Jak witryna raportuje Komiczny, Evangeline Lilly opublikowała zdjęcie scenariusza Ant-Mana 3. To sposób na podzielenie się swoim codziennym życiem z fanami.

Omawiany scenariusz nie ujawnił oczywiście żadnych istotnych informacji, a zdjęcie po prostu znalazło się na pierwszej stronie. Aktorka ze swojej strony wyjaśniła w opisie zdjęcia, że ​​przeczytała jej scenariusz i chętnie nakręciłaby film.

Więc nic bardzo ekscytującego. Oprócz tego, aby dołączyć do zdjęcia i opisu, Evangeline Lilly dodała również kilka starannie dobranych hashtagów, w tym jeden nawiązujący do nazwiska aktora Corey Stolla.

Jeśli ta nazwa nie jest ci obca, jest to całkiem normalne. Aktor dużo koncertował w ostatnich latach, w szczególności grał Dr. Ephraïma Goodweathera w serialu The Strain stworzonym przez Guillermo del Toro i Chucka Hogana, ale także Petera Russo w House of Cards.

Powrót możliwy dzięki podróżom w czasie lub retrospekcjom?

Jednak jego kariera nie ogranicza się do tych dwóch ról, ponieważ wiadomo również, że zagrał Darrena Crossa w Ant-Man, czyli Yellowjacket, złoczyńcy z pierwszego filmu.

Złoczyńca, który w związku z tym powinien wrócić do trzeciego filmu z serii, filmu, który będzie również oznaczał wejście na scenę strasznego Kanga Zdobywcy, nieco szczególnego supervillaina. Naprawdę nazywa się Nathaniel Richards, tak naprawdę pochodzi z XXI wieku i zaczął podróżować w czasie po znalezieniu maszyny zaprojektowanej przez jednego z jego przodków.

Ale ktokolwiek mówi o podróżach w czasie, mówi o możliwej regresji, co może jednocześnie wyjaśniać obecność Coreya Stolla w obsadzie trzeciego filmu. Chyba że to ostatnie odbywa się za pomocą retrospekcji, co również jest możliwe.

Mimo to wydaje się, że Evangeline Lilly zdała sobie sprawę ze swojego błędu od czasu usunięcia obraźliwego wpisu.Powiązane posty

Go up