VSCO: Pinterest chciałby zdobyć edytor zdjęć i wideo

06/04/2021 07:37

Czy znasz VSCO? Wcześniej znana jako VSCO Cam, jest to mobilna aplikacja fotograficzna na urządzenia z systemem iOS i Android, która umożliwia użytkownikom robienie zdjęć w aplikacji i edytowanie ich za pomocą wstępnie ustawionych filtrów i narzędzi do zdjęć.

VSCO

Visual Supply Company nie zamierza łatwo rezygnować ze swojej aplikacji.

Dokładnie, plik New York Times Niedawno ujawniono, że Pinterest chce zająć bardziej widoczne miejsce na liście serwisów społecznościowych i aby to zrobić, amerykańska witryna prowadzi rozmowy z firmą Visual Supply Company, właścicielem VSCO, w celu nabycia aplikacji.

Obecnie żadna firma nie potwierdziła tych plotek. Jednak właściciel VSCO powiedział w oświadczeniu, że nie będzie komentował plotek i spekulacji. Dodaje, że aplikacja obchodziła właśnie 10-lecie istnienia, a jej priorytetem jest budowanie biznesu VSCO. Visual Supply Company dodała również:

Jeszcze bardziej optymistycznie patrzymy na nadchodzące możliwości i wychodzenie naprzeciw zmieniającym się potrzebom twórców na całym świecie. W tym roku szczególnie cieszymy się, że możemy opracować nowe sposoby wspólnego tworzenia przez twórców, zbadać, w jaki sposób twórcy mogliby wspierać się finansowo za pośrednictwem VISCO, i oczywiście nadal rozwijać nasze narzędzia multimedialne, aby ułatwić tworzenie mobilne.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up