Ten 16-calowy MacBook Pro M1X sprawi, że zechcesz zmienić swój komputer

26/05/2021 08:16

Plik 16-calowy MacBook Pro powinien zostać zaktualizowany w tym roku. Z tej okazji Apple nie skupiłby się tylko na karcie technicznej twojego laptopa. Powinniśmy również oczekiwać, że będzie oferował zupełnie nowy projekt, z bardziej hojną łącznością.

Antonia De Rosa właśnie tak skompilowane Wszystkie informacje, które krążą na temat tego nowego MacBooka Pro, wprowadzają w życie wysublimowaną i bardzo przekonującą koncepcję.

Kredyty Antonio de Rosa
Kredyty Antonio de Rosa

Koncepcja, która może sprawić, że zechcesz zmienić swój komputer.

16-calowy MacBook Pro zaprojektowany przez Antonio de Rosę

16-calowy MacBook Pro, którego pomysłodawcą jest Antonio, oferuje na początek zupełnie nową obudowę. Równie kompaktowa obudowa z płaskimi krawędziami. Efekt jest wysublimowany i przypomina zarówno iPada Pro, jak i iPhone'a 12.

Co ciekawe, projektant zdecydował się również odrzucić maszynę wielokolorową. Gwiezdna szarość i srebro zawsze odpowiadają na wezwanie, ale uzupełnia je wersja niebieska i złota.

Całkiem logiczny wybór. Apple wydaje się łaknąć koloru, o czym świadczy najnowszy iMac. Komputer iMac dostępny w wielu różnych kolorach. Czy to samo dotyczy profesjonalnych maszyn marki, to inna kwestia.

Kredyty Antonio de Rosa
Kredyty Antonio de Rosa

Bardziej zaawansowana łączność i nowy wygląd

Po stronie połączenia jest też coś nowego. Jeśli Thunderbolt nadal króluje, uzupełnia go czytnik kart SD, wyjście HDMI i gniazdo słuchawkowe. Złącze MagSafe jest zintegrowane bezpośrednio z portem Thunderbolt po lewej stronie. Ciekawostka, że ​​gniazdo słuchawkowe ma zapewniać bezstratny dźwięk, co jest dodatkiem spowodowanym pojawieniem się tej funkcji w Apple Music.

Nadal po stronie audio 16-calowy MacBook Pro Antonio ma również 6 różnych głośników. Głośniki obsługujące dźwięk przestrzenny i bezstratny.

Klawiatura się nie zmienia, z jednym wyjątkiem: pasek dotykowy znika na rzecz fizycznych klawiszy.

Kredyty Antonio de Rosa
Kredyty Antonio de Rosa

Mini LED, 6 głośników i Face ID

Antonio wyposażył również swój komputer w mini ekran LED, ekran, który jednak może mieć niewielkie opóźnienie. Maszyna jest zasilana przez nowy dziesięciordzeniowy układ M1X. Chip, o którym wspominano wiele razy w ostatnich tygodniach. Jako bonus mamy również prawo do przybycia Face ID.

Nie ma więc oczywiście gwarancji, że następny 16-calowy MacBook Pro nie będzie tak wyglądał, a nawet że będzie oferował wszystkie wymienione przez Antonio funkcje, ale co prawda propozycja jest atrakcyjna.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up