Starfield: Więcej informacji o kosmicznej grze RPG Besthesdy

15/06/2021 13:37

Piękna konferencja Xbox / Besthesda E3 rozpoczęło się bardzo krótkim zwiastun filmu z Starfield, nadchodząca kosmiczna gra RPG od twórców Starożytne dokumenty. Ta krótka sekwencja pozwoliła nam poznać silnik gry, zobaczyć, że otoczenie i ogólny kierunek artystyczny wskazują na dość „realistyczny” tytuł (w przeciwieństwie do No Man's Sky, które naprawdę doceniam) i odzyskać datę premiery, ustawić na dzień 11 listopada 2022 r.

Pole gwiezdne 1

Ten odległy PC / Xbox Series / Game Pass wciąż jest owiany tajemnicą, ale na szczęście dla nas graczy, Ashley Cheng, dyrektor generalny Bethesdy, podał dodatkowe informacje na temat tytułu, a nie błahe informacje. W ten sposób Ashley Cheng natychmiast ogłasza, że ​​Starfield będzie „Symulator Han Solo”, co oznacza, że ​​gracz będzie grał a ubogi samotny astronauta za sterami jednego statku kosmicznego, niczym najemnik z kosmosu. I mimo nieco surowej ogólnej interpretacji, zabawa nie zostanie zaniedbana: "Wsiadaj na łódź, odkrywaj galaktykę, baw się dobrze" Ashley Cheng dodaje ponownie.

Jeśli Starfield oczywiście zamierza wznowić niektóre mechaniki RPG z The Elder Scrolls, wydaje się, że Bethesda zdecydowała, że ​​stricte eksploracyjna część tytułu (odwiedzanie planet, odkrywanie obcych gatunków, a nawet inteligentnych stworzeń z własną cywilizacją) będzie jednym z niezbędne składniki Jak grać… I przyjemność gracza. To dobra wiadomość w czasach, gdy wiele dużych kosmicznych AAA (Elite: Dangerous, Star Citizen) w dużej mierze polega na bezpośredniej symulacji. Czy Starfield wypróbuje mieszany NMS-Elite Dangerous (czysta eksploracja jednego i fotorealizm drugiego)? To może być interesujące...

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up