Square Enix przedstawia grę Guardians of the Galaxy zaplanowaną na październik 2021 r.

21/06/2021 10:34

Trzeba było mieć pewną tolerancję dla uniwersum Marvela, aby zachować czujność podczas godziny konferencji przed E3 Square Enix, która odbyła się w niedzielę wieczorem w zeszłym tygodniu. Niemal połowa przepływu japońskiego wydawcy została więc poświęcona produkcjom amerykańskiego giganta komiksowego, z kolejnymi przebojowymi konsolami i PC na czele. Marvel Strażnicy Galaktyki - którego data premiery jest zaskakująco bliska.

Zorganizowane przez zespoły Eidos Montreal, którym zawdzięczamy nową duologię Deus Ex i stosunkowo niedawne Shadow of the Tomb Raider, ten budżetowy hit AAA został ujawniony w całości w długiej prezentacji.

Square Enix / Marvel

Gra dla jednego gracza, ostatnia granica

Jako dowód dobrej wiary po wypadku przy pracy w Marvel Avengers Crystal Dynamics, kolejny zespół pod Square Enix, Marvel Strażnicy Galaktyki Od samego początku prezentowana jest jako trzecioosobowa gra przygodowa, w którą można grać wyłącznie w pojedynkę, bez trybu online i mikropłatności.

Nie chcąc pogrążyć się w cynizmie i wskazać palcem na ironię takiego punktu sprzedaży, tytuł Eidos Montreal zachowuje jednak plastik podobny do tego z serwisu gier Avengers, tkwiąc w połowie drogi między estetyką podobną do tej z adaptacji. . od Strażników i tych z komiksów na przerwę, która znajduje odzwierciedlenie w szczególności w nieokreślonej twarzy głównego bohatera Star-Lord.

W kosmosie wszyscy usłyszą, jak żartujesz

Jak filmy fabularne, Marvel Strażnicy Galaktyki Nie idzie też gładko i jest bardzo szczegółowy w wymianie między Star-Lordem a jego barwną świtą: linie łączą się niemal (zbyt) nieustannie w różnych fazach gry, a wszystko to w dążeniu do stworzenia prawdziwego efektu grupowego. .

Jeśli chodzi o nieskoordynowane ataki podczas sekwencji walki, gra opiera się w dużej mierze na aspekcie narracyjnym, w którym pewne działania – tu zawór, tam sugestia – będą ważyć i wpływać na równowagę podobieństw między graczami. gangu, czy to uprzejmy Groot, czy nieznośny Rocket Racoon.

Wybierz się w szaloną podróż przez galaktykę w nowej wersji Marvela Guardians of the Galaxy. W tej trzecioosobowej grze akcji/przygodowej wcielasz się w rolę Star-Lorda, a dzięki swojemu (czasem wątpliwemu) autorytetowi i nieustraszoności przekonałeś grupę nieprawdopodobnych bohaterów, by do ciebie dołączyli. Idiota (z pewnością nie ty) wywołał serię katastrofalnych wydarzeń i tylko ty możesz zjednoczyć Strażników wystarczająco długo, aby zapobiec katastrofie międzyplanetarnej. Używaj miotaczy żywiołów, uderzaj ich drużyną, rzucaj butami… Wszystko idzie!

Marvel Strażnicy Galaktyki zaplanowano na 26 października na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S i PC przez Parowy iSklep z grami epickimi.Powiązane posty

Go up