Seria Netflix Live Action zawiera oficjalne zdjęcie obsady!

14/06/2021 06:05

Demoniczny mieszkaniec, to japońska seria horrorów, która od kilkudziesięciu lat odnosi światowy sukces. Jego najnowsze dzieło, Resident Evil Village, zostało dobrze przyjęte przez prasę i graczy, podczas gdy w pudełkach znajduje się kinowy restart, mający nadzieję, że zapomnimy o czystkach Paula WS Andersona ... Ale licencja ma również wrócić w formie serialu akcji na żywo w serwisie Netflix! A dziś dobra wiadomość dla fanów, którzy chcą zobaczyć tę adaptację. Jedno z oficjalnych kont serwisu streamingowego ujawnia oficjalne zdjęcie obsady.

Poniżej można zobaczyć post informujący przyszłych widzów, że są gotowi do ponownego wejścia do Raccoon City, słynnego miasta widzianego w Resident Evil 2 i 3.

Źródło: Capcom

Okazja do ujawnienia obsady: Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph i Paola Nunez.

Atrakcyjna obsada serialu Resident Evil

Lance Reddick to świetny bywalca horrorów. Widzowie mogli odkryć aktora w The Domestics lub The Guest. Nie wspominając o jego bardziej konwencjonalnych rolach, takich jak Lost czy John Wick.

Dla reszty obsady znajdujemy mniej znane nazwiska, ale już w środku. Ella Balinska zagrała w „Aniołkach Charliego” (wersja z 2019 r.), Tamara Smart w „Poradniku łowcy potworów”, Siena Agudong w „School of Magic”, Adeline Rudolph w „Riverdale” i Paola Nunez w „Bad Boys for life”.

To było w sierpniu 2020 roku, kiedy Capcom ogłosił rozpoczęcie serialu akcji na żywo na Netflix. Serial, który obejmuje dwie różne osie czasu i obejmuje 8 jednogodzinnych odcinków. Showrunner, producent wykonawczy i scenarzysta Resident Evil, Andrew Dabb, był bardzo podekscytowany.

Resident Evil to moja ulubiona gra wszech czasów. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę opowiedzieć rozdział tej niesamowitej historii i dostarczyć pierwszą serię Resident Evil subskrybentom Netflix na całym świecie. Dla wszystkich widzów, nawet tych, którzy niewiele wiedzą, serial będzie uzupełniony o wiele znanych nazwisk i kilka krwiożerczych stworzeń.

Netflix wydaje się kochać Resident Evil, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego będzie przesyłać strumieniowo serial animowany z serii oraz w CGI o nazwie Resident Evil Infinite Darkness.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up