rodzinny tablet

27/05/2021 16:52

Samsung nie skupiał się tylko na Galaxy Tab S7 Lite. Na marginesie firma skutecznie podniosła zasłonę Galaxy Tab A7 Lite, tablet, którego główną cechą jest cena. Z ceną mniejszą niż 200 euro za podstawowy model, jest to najbardziej dostępny z tabletów marki.

Format jest zaskakujący. Bardzo kompaktowy, Galaxy Tab A7 Lite wciąż udaje się zabrać na pokład 8,7-calowy ekran. Wyczyn możliwy dzięki udoskonaleniu krawędzi otaczających płytę.

Mały tablet dla rodziny
Mały tablet dla rodziny

Bardzo lekki tablet nie przekracza 400 gramów, a nawet spada do 366 gramów dla wersji WiFi. W rzeczywistości Samsung oferuje dwie wersje, z których jedna obsługuje 4G.

Galaxy Tab A7 Lite, tablet dla rodziny

Arkusz specyfikacji jest skromny, ale pozostaje dobrze wyważony. Dlatego tablet zawiera 8,7-calowy ekran, ekran typu LCD, który osiąga rozdzielczość bliską 720p, przy rozdzielczości 1340 x 800.

Aby go rozweselić, wybór producenta padł na chip MediaTek, a dokładniej na MT8768T. W połączeniu z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą karty micro SD. Z maksymalnie 1 TB na kluczu, co nadal jest bardzo wygodne.

Element fotograficzny oparty jest na tylnym czujniku o rozdzielczości 8 milionów pikseli i przednim aparacie o rozdzielczości 2 milionów pikseli. Oprócz WiFi i / lub 4G znajdziemy również Bluetooth 5. Zwróć uwagę, że tablet jest wyposażony w złącze USB Type-C i gniazdo słuchawkowe, ale także dwa głośniki. Co jest dość rzadkie w tym przedziale cenowym.

Dwa modele i jedna świetna cena.

Pod względem użytkowania Galaxy Tab A7 Lite powinien więc zainteresować wszystkich tych, którzy szukają kompaktowego i niedrogiego tabletu do oglądania filmów czy grania w gry na RER, ale także rodziców, którzy szukają pierwszego tabletu dla swoich dzieci.

Pamiętaj, że będzie mu towarzyszyła kolekcja okładek, które składają się na ekran i mogą być używane do trzymania ich w pionie. Planowany na 16 lipca tablet będzie oferowany w cenie od 17 euro za wersję WiFi i 219 euro za wersję 219 euro.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up