PlayStation Studios: 25 gier na PS5 w fazie rozwoju, w tym nowe licencje

13/05/2021 07:29

PlayStation Studios jest zajęte tworzeniem 25 gier i nadchodzących na PS5. Hermen Hulst, szef PlayStation Studios, powiedział w wywiadzie dla Okablowanie prawie połowa obejmie nowe licencje.

PlayStation Studios: 25 gier na PS5 w fazie rozwoju, w tym nowe licencje

25 gier na PS5 w trakcie opracowywania w PlayStation Studios

„Istnieje niesamowita różnorodność w różnych regionach”- powiedział Hermen Hulst. „Duży, mały, inny”- wyjaśnił. Nie jest jasne, czy odnosi się to do wcześniej niezapowiedzianych tytułów, czy też obejmuje nadchodzące gry, takie jak Kena: Most duchów, ukaże się w sierpniu.

Fakt, że PlayStation Studios pracuje nad 25 grami na PS5, to dobra wiadomość dla graczy, zwłaszcza niektóre z nich będą czystą nowością. Przynajmniej gracze wiedzą, że na nową konsolę pojawi się kilka ekskluzywnych gier.

Wciąż ograniczone zapasy na PS5

Ale zanim będziesz mógł grać na PS5, będziesz musiał kupić konsolę. Od premiery w listopadzie zeszłego roku nie było to wcale proste. Popyt jest znacznie wyższy niż podaż i Sony to widzi. Grupa wskazała ostatnio, że niedobór może trwać do 2022 roku. Jest to związane ze znacznym popytem oraz faktem, że obecnie brakuje chipów, co dotyka wiele sektorów, w tym konsole.

„Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby poprawić tę sytuację”powiedział Jim Ryan, wielki szef PlayStation. „Obserwujemy wzrost produkcji w okresie letnim, a na pewno w drugiej połowie roku i spodziewamy się pewnego rodzaju powrotu do normy pod względem równowagi między podażą a popytem w tym okresie”.on dodał. Dlatego ma być pozytywny ... ale będziemy musieli sprawdzić, czy sytuacja naprawdę się poprawi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up