Planowany iPhone SE (2022), ale mniej interesujący niż 2023?

03/04/2021 10:08

jabłko W zeszłym roku bardzo zaskoczyło to wprowadzeniem na rynek nowej wersji iPhone'a SE, serii, której firma tak naprawdę nie ruszyła w ostatnich latach. A gdyby w 2021 roku pominąć ten model, to kolejna wersja miałaby być zaplanowana na przyszły rok. DO iPhone SE (2022) to powinno być…. mniej interesujące niż w 2023 r.

Ta informacja, która jest raczej plotką i dlatego powinna być traktowana jako taka, pochodzi od Rossa Younga, eksperta ekranowego, który często miał rację w przeszłości.

Czerwony iPhone SE (2020) w akcji
Zdjęcie: Filipe Alves - Unsplash

Ekspert, którego uwagi zajęli później nasi koledzy z MacRumors, nie mają tego imienia przez przypadek.

IPhone SE (2022) nie różni się zbytnio od tego, który znamy

Dlatego według Rossa Younga Apple zażądałby nowego panelu LCD zaprojektowanego dla iPhone'a SE. Panel, którego ekran osiągnąłby przekątną 4,7 cala.

Oczywiście ten punkt jest bardzo ważny. Oznacza to również, że nowy iPhone SE nie różniłby się zbytnio od tego, który znamy dzisiaj. Powinniśmy więc spodziewać się dość podobnego formatu i, jak możemy sobie wyobrazić, grubych krawędzi otaczających Twoją płytę.

Jednak ten iPhone SE (2022) powinien korzystać ze zwiększonej łączności, a tym samym zapewnić pełną kompatybilność z 5G. Dlatego może pozwolić Apple na zdemokratyzowanie dostępu do tego nowego standardu. Mając oczywiście nadzieję, że nie wpłynie to zbytnio na autonomię urządzenia, obecny model nie wyróżnia się w tym wymiarze.

Prawdziwa rewolucja w 2023 roku?

Ale Ross Young nie poprzestaje na tym. Również w swoim tweecie wskazuje, że w porządku obrad znalazłby się również iPhone SE (2023), tym razem z pewnymi znaczącymi różnicami. Dlatego to urządzenie powinno zawierać 6,1-calowy ekran… wybity ciosem. Dlatego przyjęłaby format, który jest nieco bardziej zbliżony do bez granic.

Więc prawdopodobnie wiesz, czy dobrze znasz katalog marki, ale jak dotąd Apple nie korzystał z wyświetlacza dziurkowanego. Ani na ich telefonach, ani nigdzie indziej. I nie powinno w tym roku, ponieważ oczekuje się, że iPhone 13s będzie miał wycięcie, które, mamy nadzieję, będzie nieco mniejsze.

Ale jeśli Ross ma rację, wszystko może się zmienić za dwa lata. I podejrzewamy, że jeśli iPhone SE (2023) naprawdę powinien mieć wyświetlacz dziurkowany, to samo będzie miało zastosowanie do innych modeli iPhone'a.

Właściwie możemy pójść nawet dalej. Jeśli iPhone SE (2023) wydany na początku roku ma mieć wyświetlacz dziurkowany, wprowadzenie tego nowego formatu… na starszych iPhone'ach z wyższej półki byłoby uzasadnione. I tak na iPhonie 14.

Ale oczywiście w tym momencie są to tylko tyrady być może zbyt optymistycznego dziennikarza. Zwróć też uwagę, że pierwszy tweet został opublikowany 1 kwietnia… ale nie wygląda na rybę.Powiązane posty

Go up