Nowy kompaktowy aparat natychmiastowy Polaroid

23/04/2021 13:13

Podczas gdy producenci smartfonów niestrudzenie starają się poprawić jakość wbudowanych aparatów, inni kreatywni przedsiębiorcy odkrywają Polaroida na nowo. W ostatnich latach rośnie liczba migawek młodych ludzi, którzy chcą odkryć przyjemność ze staromodnych ujęć. Wszystkie pokolenia znajdą tam drogę, od pokolenia pokolenia do pokolenia milenialsów.

Polaroid nie przestał prezentować swojego miniaturowego aparatu analogowego: Polaroid Go. Ten ostatni błyskawicznie rejestruje wydarzenia, które staną się niezapomnianymi wspomnieniami. Zdaniem prezesa firmy Oskara Smolokowskiego Polaroid Go to jak dotąd największe osiągnięcie marki. Tak powiedział niedawno lider w komunikacie prasowym.

Uroczy Polaroid Go - Kredyty Polaroid

Uroczy Polaroid Go - Kredyty Polaroid

Ten sam rozmówca dodał, że innowacje pozostają głównym problemem od czasu powstania nowego zespołu trzy lata temu.

Jak prawdziwy aparat

Podobnie jak Instax Mini 40 opracowany przez Fujifilm, aparat natychmiastowy Polaroid Go kosztuje 100 dolarów. Pudełko do napełniania folii, które może wykonać 16 kopii, kosztuje 20 dolarów. Dostawy rozpoczęły się 27 kwietnia 2021 r. Dla osób, które zamówiły urządzenie w przedsprzedaży.

Oprócz selfie w wysokiej rozdzielczości, produkt pozwala na podwójną ekspozycję w czasie rzeczywistym. Dostępne są również inne funkcje wspólne dla nowoczesnych aparatów, takie jak dynamiczna lampa błyskowa i samowyzwalacz. Wbudowana bateria została zaprojektowana tak, aby wytrzymać do 15 wkładów uzupełniających.

Im mniejszy, tym lepiej?

Bardziej kompaktowy niż Instax Mini 40 (105 x 83,9 x 61,5 milimetra), Polaroid Go drukuje mniejsze zdjęcia. Można je przechowywać w portfelu, wiedząc, że obrazy będą miały 1,9 cala długości i 1,8 cala szerokości.

Mały aparat natychmiastowy, który przyjmuje ten sam styl, co poprzednie modele tej marki, został zaprojektowany tak, aby można go było zabrać w dowolne miejsce bez bałaganu. Polaroid Go obiecuje fajny chwyt, jak twierdzi Oskar Smolokowski. Zestaw zawiera instrukcję obsługi, kabel USB i pasek na ramię.

Czy najmniejszy na świecie analogowy aparat natychmiastowy jest wart swojej ceny? W każdym razie Polaroid postawił na to, wymyślając na nowo mityczny model, który przetrwał stulecia.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up