No More Heroes 1 i 2 na Steam w tym tygodniu

07/06/2021 04:49

Nie możemy powiedzieć, że to niespodzianka: po zobaczeniu na liście w grudniu ubiegłego roku duologia Bez bohaterstwa przygotowuje się do (w końcu) rezygnacji z przywileju domowych konsol, aby osiąść na brzegach gier na PC. To się skończyło Parowy że ta premiera odbędzie się z datą premiery wyznaczoną na 9 czerwca.

Po przeniesieniu na Nintendo Switch w październiku 2020 r. i usługach gamingowych Amazon Luna w lutym zeszłego roku, wydawca XSEED Games i deweloper Grasshopper Manufacture robią to. Bez bohaterstwa Tak No More Heroes 2: Desperacka walka dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek.

Gry XSEED

Czy nadal musimy przedstawiać to, co niewątpliwie musi być najpopularniejsze dzieło jego twórcy Goichi Sudy? Znany pod pseudonimem Suda51, the Twórca gier Japończyk, który nigdy nie wytrzymuje, jeśli chodzi o to, by zostać zauważonym dzięki niekonwencjonalnym doświadczeniom w grach wideo, zyskał międzynarodową reputację dzięki tym dwóm tytułom akcji o wyjątkowej atmosferze.

Travis przeciwko reszcie świata

Wcielając się w postać wiecznego nieudacznika i otaku Travis Touchdown, przekonanego, że jest szczytem chłodu, gracz musi wspiąć się z mieczem świetlnym i litrami hemoglobiny na pierwsze miejsce w rankingu United Assassins Association, po prostu.

Te dwa porty w komputer domowy będziesz cieszyć się ekranem w rozdzielczości HD i sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Aby móc cieszyć się tytułami, będziesz jednak musiał uzbroić się w kontroler: Bez bohaterstwa Tak Nigdy więcej bohaterów 2 dlatego nie obsługują kombinacji klawiatury i myszy.

To nie pierwsza gra z serii. Bez bohaterstwa lądowanie na PC: spin-off Travis znowu uderza: nigdy więcej bohaterów, co zmieniło akcję w trzeciej osobie na a hack’n’slash widziana z góry, pojawiła się na Steamie już w październiku 2019 roku.

Czekam na trzeci odcinek

Jeśli chodzi o kontynuację Travis Touchdown Adventures, nigdy nie wydawała się tak bliska – po tym, jak data premiery została przesunięta z końca 2020 roku na ten rok, Nigdy więcej bohaterów 3 przygotowuje się do wylądowania na Nintendo Switch 27 sierpnia.

Bez bohaterstwa mniet Koniec z Heroes 2: Desperacka walka będzie dostępny w cenie 19,99 € za sztukę, z 10-procentową zniżką w pierwszym tygodniu wyprzedaży.Powiązane posty

Go up