Na Twitchu ta transmisja potrwa 31 dni.

3 lata ago

Użytkownik usługi przesyłania strumieniowego wideo Twitch, Ludwig Ahgren, dokonał szalonego zakładu w niedzielę 14 marca 2021 r .: utrzymuj jego strumień Twitch aktywny przez 15 sekund za każdym razem, gdy użytkownik subskrybuje swój kanał lub przekazuje trochę „bitów”, czyli wirtualnej waluty używane na Twitchu do zachęcania i wspierania streamerów.

Jeśli streamer wierzył, że ta transmisja nie potrwa długo, bardzo się mylił, ponieważ ostatecznie jego transmisja na Twitchu pozostała aktywna przez 31 dni, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. I znowu jest przekaźnikiem. który musiał ustawić 31-dniowy limit dla swojej „subtony”, ponieważ obawiał się, że transmisja będzie „trwała wiecznie”, a także zobaczył, że kilku abonentów było szczęśliwych, mogąc wysłać mu bity w celu przedłużenia transmisji.

usuń kredyty

W ten sposób streamer zablokował każdego, kto wysłał do niego więcej niż 100 bitów, nawet użytkowników o dobrych intencjach, takich jak Dream.

Ludwig Ahgren przez 31 dni pożegnał się ze słowem „prywatność”

Transmisja na żywo rozpoczęła się 14 marca 2021 roku. Jeśli dzień wcześniej streamer miał tylko 1730 subskrybentów według serwisu statystyk Twitch Tracker, miał już 160 138 subskrybentów na 1to jest Kwietnia, następnie 183 191 subskrybentów 4 kwietnia, prawie 262 000 subskrybentów 13 kwietnia i ostatecznie ponad 282 000 subskrybentów, gdy subskrypcja zakończyła się 14 kwietnia o godzinie 12:00 czasu wschodniego. Krawędź.

Gdy zegar tykał, nadajnik powiedział, że nigdy nie był tak zgodny z jego treningiem. Dodaje: „ To było naprawdę interesujące, być tak zakotwiczonym w moim życiu. To było szalone. Przeszliśmy z 32 milionów odwiedzin na kanale do 72 milionów. To znacznie więcej niż podwojenie. Utknąłem z tym ».

W ciągu tych 31 dni Ludwig dzielił życie ze swoimi subskrybentami. Patrzyli, jak śpi, gra w swoje zwykłe gry i oglądają VOD. W ostatnich godzinach transmisji streamer rozbił nawet łóżko w kształcie czerwonego samochodu wyścigowego, prezentował filmy ze swoimi współlokatorami i godzinami trenował. Ponadto w ostatnich minutach transmisji było obecnych 220 000 osób.

Ale zdobył nowy rekord subskrybentów Twitcha.

W sumie ponad 282 000 subskrybentów Twitcha przekroczyło 1,6 miliona dolarów, zanim Twitch przejął jego udział, a Ludwig zapłacił podatki. W rzeczywistości streamer zobowiązał się przekazać większość swoich dochodów z subatty na rzecz Human Society i St. Jude, a także organizacji charytatywnej No Kid Hungry.

Dodatkowo Ludwig zapłacił swoim moderatorom 167 000 dolarów. Rolą tego ostatniego było moderowanie czatu i banowanie trolli oraz zapewnienie rozrywki widzom po tym, jak Ludwig leżał w swoim samochodzie wyścigowym, rozmawiając ze sobą lub grając w gry planszowe.

Ponadto Ludwig ustanowił nowy rekord na Twitterze, pokonując Tylera „Ninja” Blevinsa, byłego rekordzistę. Pogratulował mu mówiąc: „ Rekordy będą musiały zostać pobite. Skłamałbym, gdybym powiedział, że to nie jest trochę smutne, ale pochwały dla @LudwigAhgren za zdobycie nowego rekordu Twitch Follower. ».Powiązane posty

Go up