Matrix 4 rekrutuje z rodziny Addamsów

08/06/2021 07:14

Macierz 4 Podążać wzbogacić Twój casting. Tym razem Lana Wachowski została przyciągnięta do rodziny Addamsów, korzystając z usług wspaniałej Christiny Ricci.

Nikt nie spodziewał się, że Matrix 4 będzie tematem nowego filmu. Mimo to projekt został potwierdzony w zeszłym roku, ku zaskoczeniu wszystkich. Projekt, który może mieć oczywiście asystę Lany Wachowki, ale także kilku członków oryginalnej obsady.

Źródło: Warner Bros.

Keanu Reeves pojawi się ponownie w roli Neo. Carrie-Anne Moss również będzie obecna po tym, jak dosłownie zachwyciła nas Jessicą Jones. Aktorka założy buty Trinity.

Matrix 4 rekrutuje z rodziny Addamsów

Lawrence Fishburne nie pojawi się jednak w grze, nawet jeśli jego postać pojawi się w Matrix 4. W filmie pojawi się odmłodzona wersja tego ostatniego, wersja grana przez Yahyę Abdul-Mateena II, docenianego za rolę Doktora. Manhattan w Strażnicy.

Lambert Wilson również powtórzy swoją rolę. I początkowo mówiono nawet o tym, że w grze jest również agent Smith. Jednak problem z czasem uniemożliwił tłumaczowi Hugo Weavinga zaakceptowanie propozycji Lany Wachowski.

Uważaj jednak, aby się nie pomylić, ponieważ obsada do tej kontynuacji nie będzie w całości oparta na aktorach trylogii. W rzeczywistości pojawią się nowe twarze. Jonathan Groff z Mindhunter, Toby Onwumere z Sense 8 czy Jessica Henwick z Gale of Thrones.

Brak informacji o roli aktorki.

I tak dzisiaj dowiadujemy się, że Krystyna Ricci Będzie też obecny w obsadzie Matrix 4.

Jeśli ta nazwa coś dla ciebie znaczy, to jest to całkowicie normalne. Christina została ujawniona za rolę w środę w komedii Rodzina Addamsów w 1991 roku i była w stanie oznaczyć test grania Caspera, Sleepy Hollow lub niesamowitego Monstera.

Jednak w tej chwili nie wiemy nic o powierzonej mu roli. W rzeczywistości historia Matrix 4 nie jest znana i prawdopodobnie będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim dowiemy się nieco więcej o tym sequelu. Pierwotnie ta nowa część miała trafić do kin 15 grudnia 2021 roku.Powiązane posty

Go up