Manifest odwołany, nie będzie sezonu 4

16/06/2021 07:57

Oczywisty nie będziesz mieć prawa do kontynuacji. NBC właśnie ogłosiło całkowite anulowanie swojej serii. Dlatego nie będziesz mieć prawa do czwartego sezonu. Czy jednak seria może zostać uratowana?

Wieść spadła jak siekiera na nasze kruche i delikatne szyje, Manifest na tym poprzestanie. Wbrew wszelkim oczekiwaniom i chociaż seria wydawała się dość dobrze ugruntowana, nie będzie uprawniona do kontynuacji, a jej sezon 5 został odwołany przez grupę NBC.

Manifest został odwołany przez CBS
Manifest został odwołany przez CBS

Co oznacza również, że istnieje duża szansa, że ​​nigdy nie dowiesz się, co tak naprawdę stało się z pasażerami tego lotu, który nie jest taki jak inne.

Oczywisty, kilkuletni rabunek.

Jeśli nie miałeś okazji go zobaczyć, może najlepiej poświęcić trochę czasu na ustawienie sceny.

Manifest odbywa się w kwietniu 2013 r. Lot 828 Montego Air wylatuje z Jamajki do Nowego Jorku. Jednak samolot wpadł w dziwne turbulencje. A jeśli chodzi o dotykanie asfaltu, Twoi pasażerowie i załoga ze zdziwieniem stwierdzają, że od Twojego odlotu minęło prawie pięć i pół roku.

Pięć i pół roku, tak. NASA następnie mówi im, że zostali uznani za zmarłych, co oczywiście nie ułatwi procesu reintegracji. Jak możemy znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie, które nas pochowało?

Dziwne, po chwili pasażerowie lotu zauważą niespójności… i zaczną słyszeć głosy. Co się dzieje ? Gdzie byli przez te pięć i pół roku? Na te pytania miał odpowiedzieć serial.

Jednak długo oczekiwane odpowiedzi mogą być opóźnione.

Manifest odwołany przez NBC

Podczas gdy się uczymy Semestr, NBC w rzeczywistości zdecydowało się nie przedłużać Manifestu na czwarty sezon. Decyzja, która została podana do wiadomości publicznej w poniedziałek wieczorem i wydaje się nieodwołalna.

Zaskakujące jest to, że Manifest odniósł pewien sukces, a seria zyskała nawet sporą rzeszę fanów. Wydaje się jednak, że grupie telewizyjnej to nie wystarczyło.

Jeff Rake, twórca programu, oczywiście przemawiał publicznie na Twitterze, aby cofnąć decyzję nadawcy. Decyzję, która całkowicie go zdewastowała i której nie może zrozumieć. Pierwotnie fabuła miała trwać ponad sześć sezonów, dlatego wyścig rozpoczął się dopiero w połowie. Na rozwój fabuły pozostały jeszcze trzy sezony.

Czy sezon 4 jest nadal możliwy w Manifest?

I teraz ? Warner mógł nie mieć ostatniego słowa. Jeśli NBC nie chce już streamować serialu, wciąż istnieją inne możliwe opcje, zwłaszcza po stronie strumieniowej z usługami takimi jak Netflix lub Prime Video.

Nic nie zostało jeszcze przesądzone. Ale niestety też nic nie osiągnięto.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up