JK Rowling zapowiada swoją nową powieść

15/04/2021 19:56

J.K. Rowling do ogłoszenie w tym tygodniu publikacja nowej powieści wydanej przez Hachette. Nie ma absolutnie żadnego związku z wcześniejszą pracą autora. I tak jest z Harrym Potterem.

Świąteczna świnia, które można przetłumaczyć Świąteczna świniaDlatego nie będzie miało miejsca we wszechświecie małego czarodzieja w okularach. Dlatego nie powinniśmy oczekiwać, że spotkamy wszystkie te postacie, które naznaczyły nasze dzieciństwo, naszą młodość i znaczną część naszego dorosłego życia.

Obraz Alexandra z Pixabay
Obraz Alexandra z Pixabay

W przypadku tej nowej powieści autor wolał skupić się na zupełnie innej historii.

JK Rowling podpisała nową powieść

Świąteczna świnia Dlatego opowie historię Jacka, chłopca, który bezwarunkowo pokochał Dur Pig, swoją ulubioną zabawkę. Zabawka, która, jak można się domyślić, ma kształt świni.

Ale oto jest, pewnego pięknego poranka Dur Pig znika. Na szczęście Jack otrzyma pomoc od świątecznej świni, magicznej świni, która zabierze go na szaloną przygodę w poszukiwaniu zagubionej zabawki.

Spodziewany na 12 października 2021 r. W Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii i Indiach, Le Cochon de Noël zostanie opublikowany przez Hachette Children's Group. Ukaże się również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, tym razem pod redakcją Scholastic.

Nie ma związku z Harrym Potterem

W komunikacie prasowym zamieszczonym na blogu autora podano również, że powieść zostanie przetłumaczona na dwadzieścia języków, w tym francuski. Będzie również oferowany w formie audiobooka na Audible, z tłumaczeniem na wiele języków, w tym francuski.

To, czy świąteczna świnia odniesie taki sukces, jak ulubiony Harry Potter wszechczasów, to zupełnie inna debata.

Z tej strony możemy powiedzieć, że licencja idzie całkiem nieźle, co widzieliśmy ostatnio w przypadku aukcji, która osiągnęła szczyty.Powiązane posty

Go up