IPhone 13 jeszcze bardziej odporny na odciski palców?

29/04/2021 18:57

L 'iPhone 13 Zostanie zaprezentowany na początku roku szkolnego, prawdopodobnie około września, i ponownie pojawi się w różnych wariantach. Chodzi oczywiście o to, aby móc dostosować się do jak najszerszej publiczności. Jeśli jednak temat Cię interesuje, Max Weinbach podał kilka ostrych szczegółów na temat kolejnej serii iPhone'ów.

W rzeczywistości przeciek współpracował z YouTubeur pochodzenie ciągu EvertythingApplePro aby przedstawić niektóre z rzekomych nowości kolejnego iPhone'a.

IPhone, który w związku z tym byłby oferowany w czterech różnych modelach: iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

IPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max w matowej czerni?

Zdaniem Maxa Weinbacha nowości byłoby więc wiele, aw szczególności należy się spodziewać, że nowe iPhone'y wyposażone są w ekran oferujący tryb Always on Display. Dzięki tej funkcji mogli na bieżąco wyświetlać informacje takie jak poziom naładowania baterii, powiadomienia z naszych portali społecznościowych czy czas i pogoda.

Aby uniknąć tego, że ta funkcja zbytnio obciąża autonomię swoich telefonów, Apple zamierza również wyposażyć je w większe baterie.

W kolorach byłoby też coś nowego. IPhone 13 Pro i 13 Pro Max oznaczałyby nadejście nowego koloru, matowej czerni. Kolor zbliżony do starego iPhone'a 7. Co ciekawe, według wycieku Apple przez jakiś czas myślało o wypuszczeniu na rynek wersji pomarańczowej lub brązowej, ale pomysł zostałby porzucony na rzecz tej matowej czerni.

Zawsze w trybie wyświetlania, większa bateria i dwa lub trzy szanse

Jeszcze w dziale projektowym powinniśmy spodziewać się nowej okładziny z tyłu. Źródło sugeruje płytkę odporną na odciski palców. Krawędzie iPhone'a 13 byłyby również uprawnione do tej samej powłoki, aby telefony były mniej zagracone.

Wśród innych oczekiwanych nowości możemy również wspomnieć o obecności ekranu kompatybilnego z 120 Hz, ale też nieco mniejszego notcha i nowego modelu 5G. Musimy też spodziewać się czegoś nowego w części oprogramowania. Dobra wiadomość jest taka, że ​​powinniśmy zobaczyć to trochę jaśniej podczas WWDC 2021.

Apple powinno wykorzystać to wydarzenie, aby zaprezentować nową wersję swojej platformy mobilnej, iOS 15.Powiązane posty

Go up