God of War Ragnarok, przełożony na 2022 i niekoniecznie wyłącznie na PlayStation 5

3 lata ago

Więc co Bóg wojny Ragnarok Wydawało się, że ma ukazać się pod koniec roku na PlayStation 5, właśnie ogłoszono przesunięcie na 2022. Wydaje się również prawdopodobne, że tytuł Santa Monica Studio ukaże się na dwóch generacjach konsol.

Dopóki zostało kilka dni, nadal możesz rozsądnie poczekać Bóg wojny: Ragnarok (lub jakakolwiek inna nazwa wybrana do oznaczenia nowego odcinka serii) do końca bieżącego roku. Jednak obecni i przyszli posiadacze PlayStation 5 będą musieli odgryźć sobie głowy.

Kredyt Sony

Hermen Hulst, szef PlayStation Studios, skorzystał z wywiad z blogiem PlayStation poinformować o odroczeniu tytułu Santa Monca Studio.

Kolejny God of War, ale także Gran Turismo 7 na PlayStation 4

Szef PlayStation Studios wspomniał, że kontynuacja gry Guerilla Games Horizon powinna zakończyć się pod drzewami, podczas gdy kolejny God of War straci to okno.

"Obecnie pracujemy nad dwoma świetnymi tytułami fabularnymi: Horizon Forbidden West i nadchodzącym God of War. Obie gry mają trudności z wykonaniem pracy związanej z przechwytywaniem ruchu z odpowiednimi osobami. Powinniśmy być w stanie uruchomić Horizon przed sezonem świątecznym. Ale to nie jest pewne i staramy się to jak najszybciej potwierdzić.

doJeśli chodzi o God of War, projekt rozpoczął się nieco później. Postanowiliśmy więc odłożyć grę na przyszły rok, aby Santa Monica Studio mogło przynieść nam wyjątkowego God of War.

W tego typu sytuacji musimy koniecznie iść na ustępstwa. I nie ma mowy, aby zagrażać jakości naszych gier lub zdrowiu i dobremu samopoczuciu naszego zespołu szokowego.

Santa Monica Studio potwierdziło na Twittrze, że okres premiery ich dziecka przesunął się do 2022 roku. Ale na koniec przyjrzyjmy się odpowiedzi Hermena Hulsta na temat obsługi PS4:

„Kiedy stworzenie tytułu zarówno na PS4, jak i PS5 będzie możliwe i logiczne (tak jak będzie to w przypadku Horizon Forbidden West, kolejnego God of War i GT7), będziemy kontynuować nad nim prace. Jeśli posiadacze PS4 będą chcieli zagrać w tę grę, będzie to możliwe. Jeśli wolisz przeżyć przygodę na PS5, gra będzie dostępna również na tej konsoli.”

Wygląda więc na to, że zarówno nowe Bóg wojny Tak Gran Turismo 7 Będzie dostępny na PS5 i PS4. Fani Difference jeszcze nie skończyli zabawy.Powiązane posty

Go up