Galaxy Z Flip 3 może nas zaskoczyć

03/06/2021 13:14

Samsung przygotuje wprowadzenie na rynek dwóch nowych składanych smartfonów. Z jednej strony mielibyśmy zatem Złożenie Galaxy Z 3 a z drugiej jego młodszy brat Galaxy Z Klapka 3. Nic dziwnego, że wszystkie oczy są skierowane przede wszystkim na pierwszą, ale druga może nas zaskoczyć.

Samsung jest jednym z nielicznych producentów, którzy zdają się wierzyć w przyszłość składanego smartfona. W przeciwieństwie do wielu konkurentów nie poprzestał na prototypach i dlatego w ciągu zaledwie dwóch lat wprowadził na rynek aż trzy takie urządzenia.

Zewnętrzny ekran zyskałby dzięki większej przekątnej o kilka cali.
Galaxy Z Flip pierwszy z nazwy

Po pierwszym Galaxy Z Fold, który nie był do końca jednomyślny, gigant założył pokrywę z powrotem w zeszłym roku za pomocą Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip, urządzeń, które świetnie uwodzą.

Bardziej przewiewny Galaxy Z Flip 3

Przełom zatem i trend, który należy potwierdzić w tym roku wraz z wprowadzeniem na rynek co najmniej dwóch nowych modeli: Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3. Modele spodziewane na lato tego roku, a zapewne gdzieś w sierpniu.

Jeśli jednak dzisiaj znów o tym porozmawiamy, nie jest to całkowicie przypadkowe. Ice Universe, niezwykle płodny przeciek, który w przeszłości często go dobijał, w rzeczywistości… opublikowany nowe informacje o Galaxy Z Flip 3 na Weibo.

Z Twoich informacji wynika, że ​​nowy składany smartfon marki powinien wnieść kilka fajnych nowych funkcji pod względem wzornictwa.

Krawędzie i cieńsza ramka

Pierwszy byłby związany z twoim ekranem, a raczej z otaczającymi go krawędziami. Według filtra te ostatnie powinny być znacznie cieńsze niż w starszych modelach, co jednocześnie skutkowałoby urządzeniem o znacznie bardziej przewiewnych liniach. W rzeczywistości Samsung posunąłby się nawet dość daleko, ponieważ granica wokół składanego ekranu Galaxy Z Flip 3 nie przekraczałaby grubości 3,8 mm. A więc dobry krok naprzód.

Ale to nie wszystko. Aby wzmocnić ten smukły wygląd, Samsung zmniejszył również grubość ramki telefonu. Dlatego granice powinny być węższe.

Ostatecznie więc nie chodziłoby o wymyślanie koła na nowo, ale o jego udoskonalenie i nadanie mu smuklejszego wyglądu. Należy również zauważyć, że poprzednie plotki wspominały również o nieco większym i nieco wygodniejszym wyświetlaczu zewnętrznym.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up