[E3 2021] Zelda Breath of the Wild 2 ukaże się w 2022 roku, a nieco więcej zostanie ujawnionych

15/06/2021 17:42

Nintendo wykorzystało swoją konsolę Nintendo Direct na E3 2021, aby ujawnić nieco więcej z sequelu do The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Mieliśmy również prawo do daty premiery: będzie to rok 2022 na Switchu.

Zelda Breath of the Wild 2022 cz.

Nintendo przedstawione Zwiastun pokazujący Link eksplorujący zupełnie nowy region Hyrule, którego nie widziano w oryginalnej grze: Hyrule Skies. Film prezentuje również nowe bronie i umiejętności bohatera, w tym moc przechodzenia przez obiekty.

Niestety, wideo wprowadzające do sequelu do The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nie trwa to długo. Dlatego na razie będziemy musieli się tym zadowolić.

Kontynuacja gry została po raz pierwszy ogłoszona na E3 2019. W tamtym czasie Nintendo po prostu określało grę na Switcha jako kontynuację The Legend of Zelda: Breath of the Wild i zawierał zwiastun, w którym Link i Zelda badali starożytne podziemne ruiny. Chociaż krótki, film był pełen wskazówek wskazujących na możliwe punkty fabuły i tajemnice.

Fani Linka, Zeldy i wszystkich innych będą musieli więc poczekać do 2022 roku, aby w nią zagrać. A kto wie, może do tego czasu w końcu pojawi się Switch Pro. Pojawiły się plotki o ogłoszeniu przed targami E3 2021, ale Nintendo nic nie przekazało.

Powiązane posty

Go up