[E3 2021] Prezentowane na targach gry wirtualnej rzeczywistości: Nerf Ultimate Shampionship, A Township Tale, After the Fall itp. (przyczepy)

14/06/2021 16:15

W tym roku ponownie, pomimo krytyki, E3 odegra swoją rolę jako płyta rezonansowa dla branży gier wideo, a zatem także dla studiów specjalizujących się w grach rzeczywistości wirtualnej. Oto mały wybór „nowych rzeczy” ogłoszonych w tym samym czasie, co E3.

Ostateczne mistrzostwa Nerf - Od słynnych pistoletów z gumowymi końcówkami po gry wideo jest tylko jeden krok. Nerf Ultimate Championship to wieloosobowy FPS z oczywiście wieloma broniami identycznymi z zabawkami Nerf. Gra pojawi się w Oculus Quest w 2022 roku.

Opowieść o gminie : Ta wieloosobowa gra fabularna w otwarty świat ląduje 15 czerwca na Oculus Quest. Kierunek artystyczny jest naprawdę piękny i nie powinien zbytnio uszkadzać chipa Quest XR1.

Ionia, gra przygodowa, która promuje szacunek dla środowiska i jest produkowana przy wsparciu WWF. Uruchomienie zaplanowano na trzeci kwartał 2021 roku.

Jeszcze Jak grać w celu Przeciwko, obiecująca mieszanka Beat Sabre i Hot. Gra jest przeznaczona wyłącznie dla PCVR (Steam VR). Brak daty wydania.

W Da Hoop reklamowane na Oculus Quest. W koszykówkę można grać z włączonym rozpoznawaniem dłoni. Ogłoszono „wkrótce”.

Po upadku : Gra kooperacyjna „anty-zombie” wciąż się ujawnia Jak grać. Planowane wydanie na PCVR i Oculus Quest, a później na PSVR. Brak daty wydania.

Zielone Piekło : Gra survivalowa pokazuje nową mechanikę gry. Ogłoszono „wkrótce” na PCVR i Oculus Quest.

Odłączony : Symulator gitary powietrznej w wirtualnej rzeczywistości, trzeba było o tym pomyśleć, a wygląda wręcz „złośliwie”. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku na Oculus Quest i znowu gra będzie w stanie bezpośrednio rozpoznawać ruch rąk i, w mniejszym stopniu, palców (do widzenia kontrolery!).

Kooperacyjna gra logiczna Mam nadzieję, że zginiesz jako szpieg i kłamca Zostanie wydany na PCVR, Oculus Quest i PSVR latem.

Sniper Elite VR. Tytuł mówi wszystko. Gra pojawia się przed końcem roku na PCVR, PSVR i Oculus Quest.

Złamany to prawdopodobnie najciekawsza gra, jaka pojawiła się na PSVR. Czysta strzelanka pierwszoosobowa, tytuł Ndreams obiecuje silne emocje.

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że retro-strzelanka Amid Avil jest dostosowywana do Oculus Quest, że doskonały Dead Effect 2 właśnie wylądował w App Lab (kompatybilny z Quest) i że bardzo zabawne Traffic Jams trafi na PSVR 26 sierpnia.

Powiązane posty

Go up