Dwayne Johnson rysuje pierwsze zdjęcie nadchodzących komiksów DC

25/05/2021 09:53

Superbohaterowie od ponad dekady są wielkim hitem w filmach. Oznaczone po raz pierwszy przez trylogię Batmana Christophera Nolana, postacie z komiksów uprzemysłowione pod kierownictwem Disneya dzięki Marvel Cinematic Universe (MCU). Studio stworzyło kilka powiązanych filmów, a teraz kręci serie z WandaVision, Falcon and the Winter Soldier, a wkrótce Lokim. Po stronie Warnera z DC Comics, dopiero Joker dostrzegł powszechne uznanie, gdy Zack Snyder niedawno wydał swoją Justice League.

A ponieważ projekty DC Comics mnożą się, oczekiwany jest konkretny film: Czarny Adam.

Źródło: Warner Bros.

Bohaterem, antagonistą Shazama (który miał swoją adaptację w 2019 roku) jest kolos Dwayne Johnson, alias The Rock, który dziś dostarcza pierwsze zdjęcie!

Dwayne Johson odsłania na Instagramie zagadkowe zdjęcie

Czym byłby wszechświat superbohaterów bez Dwayne'a Johnsona, wielkiej gwiazdy kina akcji od prawie dziesięciu lat, zdolnej zgromadzić miliony widzów? Warner zdecydował się uczynić z kolosa Czarnego Adama w filmie fabularnym o tej samej nazwie w reżyserii Jaume-Colleta Serry (Esther).

Dzięki filmowaniu, które rozpoczęło się w kwietniu, The Rock może zacząć naśmiewać się ze swojej postaci z 239 milionami obserwujących na Instagramie - po prostu.

Chciałem podzielić się małą aktualizacją dotyczącą Czarnego Adama na żywo poza planem. Produkcja przebiega dobrze i jestem bardzo zadowolony z filmu, który tworzymy. Jego historia, moralność i czyny Czarnego Adama wyznaczą nowy standard w świecie superbohaterów, złoczyńców i antybohaterów. Moc nie będzie taka sama. Krawędź będzie cienka. Jako niewolnik Boga. Czarny Adam. Mężczyzna w czerni.

Dwayne Johnson jest dość optymistyczny, jeśli chodzi o jakość Czarnego Adama i zmianę, jaką może wprowadzić w (czasami zbyt płynnym) świecie adaptacji filmów komiksowych. Warner, w przeciwieństwie do Disneya z MCU, opiera się na znacznie mniej znanej formule i próbuje kilku różnych podejść, takich jak Joker, a wkrótce The Batman.

Źródło: Instagram (@therock)Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up