Dowiaduje się, że jej mąż dokonał na niej napaści seksualnej podczas wizyty na Pornhub

17/06/2021 22:46

Pornhub po raz kolejny znajduje się w niezręcznej sytuacji. Rachel, 38-letnia kobieta mieszkająca w Albercie w Kanadzie, zgłoszone AFP za odkrycie, że jej mąż dokonał na nim napaści seksualnej… kiedy znalazł nagranie z napaści, udostępnione na Pornhub.

Atak sięga kilku lat wstecz. Według informacji od naszych kolegów z AFP, miałoby to miejsce w 2017 roku. Rachel, nie jej prawdziwe nazwisko, została odurzona przez swojego męża tabletkami nasennymi, zanim została przez niego wykorzystana seksualnie.

Kobieta trzymająca twarz w mroku.
Zdjęcie Juana Pablo Serrano Arenasa z Pexels

Napad sfilmowany przez niego, który ten ostatni udostępnił na Pornhub, jednej z największych witryn dla dorosłych na świecie.

Napaść na tle seksualnym z 2017 roku

Rachel nie od razu zorientowała się, że była ofiarą napaści. Dopiero później zdał sobie sprawę. Pracując na rodzinnym komputerze, odkryła sugestywne zdjęcia, które zaprowadziły ją na konto Pornhub stworzone przez jej męża.

Opowiada o tym, co zostało nagrane podczas ataku.

Ze swojej strony Rachel twierdzi, że niczego nie pamięta. Dlatego wierzy, że została odurzona przez męża. Film, ze swojej strony, wydawał się iść w tym kierunku, ponieważ przywoływał tabletki nasenne.

Była naćpana tabletkami nasennymi

Bardzo popularna sekwencja miała ponad 40 000 odsłon. Ale podczas wyszukiwania Rachel zdała sobie sprawę, że wideo zostało również nagrane, a następnie udostępnione na innych platformach. Jednak według ich oświadczeń widzieliby to ponad 200 000 razy. Rachel zobaczyła także dziesięć stron wyników wyszukiwania w Google słów kluczowych powiązanych z jej filmem.

Po otrząsnięciu się z szoku kobieta poszła zgłosić się na policję. Film został usunięty następnego dnia z Pornhub, zanim zniknął z innych witryn grupy Mindgeek. Jednak sprawa nie została jeszcze zamknięta, ponieważ film nadal pojawia się w innych witrynach. Rachel myśli też, że nigdy nie będzie w stanie sprawić, by to całkowicie zniknęło.

Z kolei MindGeek powiedział AFP, że twórcom nie wolno używać w swoich filmach słowa kluczowego „tabletka nasenna”. Nie wiadomo jednak, czy ten środek jest nowy.

Film został odebrany na innych platformach.

Należy pamiętać, że grupa całkowicie zmieniła swój ton pod koniec zeszłego roku po publikacji artykułu w New York Times. Artykuł informujący o istnieniu w katalogu Pornhub wielu nielegalnych treści w katalogu usługi. Filmy nagrane bez pozwolenia, treści związane z pornografią zemsty, a nawet obrazy z udziałem nieletnich.

W związku z tymi rewelacjami Pornhub podjął drastyczne środki, w szczególności usuwając wszystkie treści udostępniane przez niezarejestrowanych użytkowników. Ustanowiono również nowe zasady.

Ale problem dla Rachel jest znacznie bardziej złożony. Pornhub pozwala swoim użytkownikom autoryzować pobieranie ich filmów. Oczywiście po pobraniu można je bez końca publikować na wszystkich platformach. Więc Rachel wie, że jej film nie zniknie z sieci. Nie więcej niż ból, który czujesz.

Proszę zauważyć, że Rachel została rozdzielona z mężem przed odkryciem tego filmu. Film, który prawdopodobnie został udostępniony na Pornhub, zanim się zerwali.

Powiązane posty

Go up