casting, historia, data premiery, podsumowujemy

24/05/2021 14:31

Dobra walka jest obecnie jedną z flagowych serii CBS All Access, która jest tak naprawdę spin-offem obowiązkowej The Good Wife. Po długiej nieobecności ten wspaniały serial wkrótce powróci na oczekiwany przez wszystkich fanów piąty sezon.

Teraz wydaje się, że to dobry moment, aby podsumować wszystko, co o nim wiemy.

Kredyty podstawowe
Kredyty podstawowe

Należy pamiętać, że ten plik został napisany 23 maja 2021 r. W związku z tym jego zawartość prawdopodobnie będzie ewoluować do rozpoczęcia nowego sezonu The Good Fight. Aktualizacje zostaną dodane bezpośrednio na końcu artykułu. Zwróć również uwagę, że kilka następnych wierszy prawdopodobnie będzie zawierać wiele spoilerów.

Historia piątego sezonu The Good Fight

Dobra walka jest zatem spin-offem The Good Wife, serialu, który wyraźnie zaznaczył historię telewizji, w szczególności dzięki niesamowitej pracy Julianny Margulies.

Siła tej serii tkwiła jednak nie tylko w jej głównym bohaterze. W rzeczywistości postacie drugoplanowe nadały mu dużo ciała. W szczególności pomyślimy o Kalindzie, Cary czy… słynnej Diane Lockhart.

Dokładnie rzecz biorąc, Dobra Walka skupia się na drugiej. Minął rok od wydarzeń wspomnianych w ostatnim sezonie The Good Wife, a Diane szczęśliwie spędziła dni w Lockhart, Deckler, Gussman, Lee, Lyman, Gilbert-Lurie, Kagan, Tannebaum i współpracownikach. Wziął nawet pod swoje skrzydła Maïę Rindell, swoją chrześniaczkę.

Jej życie jednak upadnie po skandalu finansowym z udziałem ojca jej chrześniaczki, skandalu, który zniszczy całą fortunę Diane i doprowadzi jej partnerów do wypchnięcia jej z domu. Samotna, bezrobotna, w końcu znalazła pracę w Reddick, Boseman and Kolstad, firmie prowadzonej przez afroamerykańskich partnerów i specjalizującej się w przypadkach brutalności policji.

Po trudnym początku Diane w końcu znalazła swoje miejsce.

Siła The Good Fight nie leży wyłącznie w jej postaciach. Seria, głęboko zakorzeniona w prawdziwym życiu, porusza także wiele problemów społecznych. Dlatego w poprzednich sezonach skupiał się na kwestiach związanych z ruchem #MeToo, ale także z amerykańską alt-right. Zmusił nas nawet do przeżycia wyborów Donalda Trumpa, wyborów, które wzbudziły wątpliwości dużej części Amerykanów.

Niestety, sezon 4 został zakłócony po drodze w wyniku pandemii Covid-19. W marcu producenci podjęli decyzję o zawieszeniu go. I od tego czasu nic.

Dlatego sezon 5 będzie musiał odpowiedzieć na wiele pytań. Kilka kluczowych elementów fabuły czwartego sezonu pozostało nierozwiązanych po jego odwołaniu. W rzeczywistości Adrian i Lucca zrezygnowali, co pozostawi lukę. Dlatego Diane będzie musiała prowadzić gabinet z Liz.

Oczekuje się również kilku nowicjuszy. Będziesz musiał zmierzyć się z Carmen, nową prawniczką specjalizującą się w obsłudze najtrudniejszych klientów. A więc dużo nowej krwi.

Kredyty podstawowe
Kredyty podstawowe

Obsada The Good Fight saison 5

Good Fight sezon 5 nie przyniesie drastycznej zmiany w poziomie rzucania. Zawsze znajdziemy te same postacie i tych samych aktorów w ich zwykłej roli:

  • Christine Baranski: Diane Lockhart;
  • Sarah Steele: Marissa Gold;
  • Cush Jumbo: Lucca Quinn;
  • Delroy Lindo: Adrian Boseman ;
  • Nyambi Nyambi: Jay Dipersia;
  • Michael Boatman: Julio Cain ;
  • Audra McDonald: Liz Lawrence;
  • Michael Sheen: Roland Blum;
  • Zach Grenier: David Lee;

Rose Leslie, która grała Maïę Rindell, nie powinna już być w pobliżu. W rzeczywistości opuściła serial pod koniec trzeciego sezonu i nie znalazła się w obsadzie sezonu 4. A jeśli dodamy do tego fakt, że została wybrana do nowej serii, to mówi nam, że niestety nie jest blisko. do wynurzenia. .

Kredyty podstawowe
Kredyty podstawowe

Data wydania

Co prowadzi nas do najważniejszego punktu w tym pliku, a mianowicie do daty wyemitowania pierwszego odcinka nowego sezonu.

Dobra wiadomość, nie będziesz musiał czekać wieków, aby znaleźć Diane i całą klikę. W rzeczywistości, sezon 5 The Good Fight zostanie wyemitowany w Paramount +, usłudze strumieniowej studia, począwszy od 24 czerwca, za mniej więcej miesiąc.

Ten nowy sezon będzie zawierał 10 odcinków, które będą emitowane co tydzień. Dlatego koniec sezonu powinien nastąpić około sierpnia.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up