Battlefield 6 ukaże się również na PS4 i Xbox One

12/05/2021 18:12

Battlefield 6 Ukaże się również na PS4 i Xbox One, a także na PS5 i Xbox Series X / S.To niespodzianka, ponieważ kilka wskazówek sugerowało, że gra będzie dostępna tylko na najnowszych konsolach (PS5 i Xbox Series X / S ).

Niespodzianka: Battlefield 6 ukaże się również na PS4 i Xbox One

Andrew Wilson, szef Electronic Arts, zrobił to to objawienie kiedy publikowane są wyniki finansowe grupy. Wiedział, że tytuł będzie dostępny. „Zarówno w obecnym, jak i następnym pokoleniu” konsol. Mówiąc o obecnej generacji, nawiązuje do PS4 i Xbox One, a mówiąc o następnej generacji - do PS5 i Xbox Series X / S.

To przybycie Battlefield 6 Na PS4 i Xbox One oprócz nowych konsol rozczarowuje niektórych graczy. W rzeczywistości mieli nadzieję, że pojawią się tylko na nowych konsolach, aby w pełni wykorzystać moc. Oferując wsparcie na PS4 i Xbox One, studio deweloperskie będzie musiało narzucić ograniczenia. Dlaczego ? Bo wszystko, co będzie w nowych konsolach, będzie musiało być oferowane także w poprzednich modelach. A te mają swoje ograniczenia pod względem mocy.

Oficjalna prezentacja Battlefield 6 odbędzie się w czerwcu z przyczepą. Premiera nastąpi w drugiej połowie 2021 roku. Electronic Arts i DICE (twórca gry) wiedzą, że ten odcinek jest kluczowy. Battlefield 5, która rozpoczęła się w 2018 roku, z wielu powodów bardzo rozczarowała społeczność. Ma nadzieję, że tytuł 2021 podniesie poprzeczkę.

Powiązane posty

Go up