Autonomiczny robot czyszczący nowej generacji!

03/05/2021 05:35

Każdej nocy od 19 do 27 kwietnia 2021 r. Bankiem było miasto Helsinki w FinlandiiTest wolny od zakrzepicy. Ten w pełni elektryczny pojazd sprzątający przejechał przez dzielnicę Jätkäsaari, a dokładniej ulicę Välimerenkatu i trasę rowerową Baana, aby oczyścić i odkurzyć ulicę.

Celem testu jest ocena zanieczyszczenia hałasem, skuteczności czyszczenia i limitów zamiatarki autonomicznej. Test został przeprowadzony w obecności operatora, aby uniknąć ryzyka wypadku, nawet jeśli pojazd posiada funkcję umożliwiającą zatrzymanie się w obecności przeszkody.

Kredyty z Pixabay

Ten w pełni autonomiczny pojazd może być eksploatowany w każdych warunkach pogodowych we wszystkich nowoczesnych inteligentnych miastach. Wystarczy zaprogramować go na trasie do czyszczenia, a urządzenie zrobi resztę samodzielnie.

Jak działa Trombia Free?

Dzięki powierzchni czyszczącej o szerokości od 2,2 do 3 metrów ze szczotkami do rynn, pojazd ten może wyczyścić od 4400 do 13 200 m² w ciągu 1 godziny.

Wyposażony w wysokowydajną miotłę i ostrze, które wydmuchuje sprężone powietrze, Trombia Free może usuwać drobny pył PM2,5 / PM10 i oczyszczać ulice z ciężkich śmieci.

Łatwy i przede wszystkim praktyczny w użyciu, można go zaprogramować w zaledwie kilku krokach do czyszczenia. Pierwszym krokiem jest przeskanowanie witryny. Dzięki zapamiętywaniu trasy możesz raz skierować ją w celu zapamiętania trasy lub bezpośrednio wstawić punkty trasy. Trombia Free wykona swoje zadania nocą.

Jakie są zalety Trombia Free?

Będąc pojazdem elektrycznym, Trombia Free ma zasięg od 4 do 8 godzin ciągłego czyszczenia przy dużej mocy, w zależności od konfiguracji zestawu akumulatorów. Pojazd ten ładuje się w 100% w 5 godzin z gniazdka o dużej mocy i 15 godzin z gniazda 230 V. Nie zużywa nawet 1 litra wody na minutę czyszczenia i czyści do 96% kurzu.

Pojazd ten nie emituje CO2 do powietrza i jest również bardzo cichy, ponieważ w odległości 5 metrów średnie zanieczyszczenie hałasem wynosi 73 dB. Dzięki temu Trombia Free może działać w nocy bez zakłócania snu i spokoju mieszkańców. Jedź z maksymalną prędkością 6 km / h

Używasz zielonej energii do czyszczenia naszych ulic? Wielki ekologiczny postęp, który zachwyci niejednego!Powiązane posty

Go up