aktualizacja oprogramowania naprawia błąd w DualSense

3 lata ago

Ostatnia aktualizacja oprogramowania zarezerwowana dla Playstation 5 To prawie nie zostało zauważone. Tyle że użytkownicy urządzenia zauważyli po fakcie, że wskaźnik baterii na ich DualSense nie panikuje już o nic.

To nie z obecną generacją konsol pożegnamy się z wszelkiego rodzaju aktualizacjami. Dlatego gracze nadal będą mieli prawo do niedokończonych gier w dniu premiery oraz konsol, które będą wymagały regularnych aktualizacji.

DualSense PS5
Kredyty Sony

Aktualizacje nadal zapewniają dobrą obsługę, gdy naprawiają usterki, które a priori nie powinny być. W drugim tygodniu czerwca użytkownicy PlayStation 5 mieli prawo do swojego pakietu do pobrania. Na pierwszy rzut oka wydawało się to banalną aktualizacją.

Wskaźnik baterii DualSense migał bez powodu

Ogłoszono, że aktualizacja dedykowana PlayStation 5 poprawi wydajność systemu. W końcu nic bardziej powszechnego, ale po zainstalowaniu aktualizacji został poproszony o podłączenie kontrolera DualSense, aby umożliwić również jego aktualizację.

VG247 informuje, że Sony nie podało powodu, dla którego użytkownik jest proszony o aktualizację sterownika. Jest z boku Reddit że udzielono pozornie istotnej odpowiedzi. Subskrybenci strony potwierdzili, że po wdrożeniu tej aktualizacji wskaźnik baterii w Twoim DualSense nie miga już bez powodu.

Zdarzało się, że kontrolka, która miała migać w przypadku, gdy bateria wkrótce była całkowicie rozładowana, pojawiała się nawet przy pełnym naładowaniu kontrolera. Trudno w takich warunkach zachować spokój (e) w środku gry, chyba że stale zostawiasz DualSense naładowany lub znasz średni czas, w którym kontroler może być używany bez obaw o ten temat.

Jeśli w tej aktualizacji wprowadzono inne poprawki, najbardziej godna uwagi wydaje się ta związana ze wskaźnikiem baterii DualSense. Tytułem informacji, ta aktualizacja nosi nazwę, z pewnością seksowną dla niektórych androidów, „21.01-03.20.00.04-00.00.00.0.0”.Powiązane posty

Go up