A ty, jakiego Pokémona widzisz w tej iluzji optycznej?

29/04/2021 22:00

Nierzadko zdarza się, że iluzje optyczne wywołują debatę w sieci. Kilka lat temu internauci rozdarli się, aby dowiedzieć się, jakiego koloru jest sukienka. Niedawno nowa iluzja optyczna podzieliła sieć. Z tej okazji wyróżnia się słynna licencja Pokémon.

Ta iluzja optyczna pojawiła się po raz pierwszy w filmie, który został opublikowany na YouTube z okazji 25th rocznica franczyzy. Nazywa się „Find the Hidden Pokémon” i, jak sama nazwa wskazuje, zaprasza internautów znajdź Pokémona ukrytego na obrazku. Jak każde złudzenie optyczne godne tej nazwy, nie było łatwe do rozszyfrowania.

Pokémon Company

Tylko zagorzały fan Pokémonów jest w stanie rozwikłać tajemnicę w tym filmie.

Mobilizują się internauci

Film z tej iluzji optycznej został opublikowany na kanale o nazwie „Brain out Optical Illusion”. »Na zdjęciach odkryliśmy stosunkowo rozmyte zdjęcie z szarymi pionowymi paskami. Mrużąc oczy, domyślamy się, że ma dziwny kształt, który ma przedstawiać Pokémona, ale który?

Ten film zaintrygował tysiące internautów. Zmobilizowali się, aby spróbować odgadnąć tożsamość Pokémona, który ukrywał się za tą iluzją optyczną. Po konsultacji ostatecznie nazwali postać, która pojawiła się na obrazku.

Pokémon typu trawiastego

Jeśli jesteś fanem tej mangi, wiesz, że istnieją setki Pokémonów. Dlatego odgadnięcie, który z nich ukrywa się w tym filmie, nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście internauci solidaryzują się z tą iluzją optyczną.

Jako pierwszą wskazówkę ujawnili, że jest to Pokémon typu trawiastego. Wiemy również, że jest to ewolucja Chétiflor. Fani serii od razu domyślili się, że to właśnie Empiflor. Jak wskazuje strona Cnews, gracze zapamiętają to w Pokémon FireRed i LeafGreen, grach wydanych w 2004 roku na Game Boy Advance.

W każdym razie, biorąc pod uwagę entuzjazm generowany przez tę małą iluzję optyczną, możemy powiedzieć, że sukces licencji Pokémon jest nadal w dobrej formie, nawet po 25 latach istnienia.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up