7 oryginalnych seriali, które musisz zobaczyć na Netflix

19/06/2021 10:33

Netflix to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Oferuje szeroki wybór programów dla wszystkich gustów.

Dla samej serii w ciągu ostatnich siedmiu lat platforma zgromadziła ponad 100 oryginalnych tytułów, nie licząc serii w językach innych niż angielski. Oprócz Stranger Things, która jest prawdopodobnie jedną z najsłynniejszych serii Netflix, oto 7 innych serii, które musisz zobaczyć na platformie, z których możesz się cieszyć.

Netflix w telewizji
Pixabay kredyty

Przeczytaj także: Nowe wydania Netflix na czerwiec 2021 r.

Kobra Kai

Cobra Kai to seria sztuk walki, która przejmuje bohaterów filmu. Dziecko karate. Akcja toczy się 34 lata po filmie i dołącza do dawnych bohaterów, którzy są teraz wśród nich. W serialu Ralph Macchio i William Zabka, główni aktorzy oryginalnego filmu, wcielają się w swoje role Daniela Larusso i Johnny'ego Lawrence'a.

Trzy sezony serialu zostały już wyemitowane, a czwarty jest obecnie w trakcie prac.

rosyjska lalka

Russian Doll transmituje na Netflix od 1to jest Luty 2019. Współtwórca serialu Natasha Lyonne wciela się w rolę Nadii, deweloperki gier wideo. W tej historii Nadia jest uwięziona w cyklu czasowym, który nieustannie ją zabija tylko po to, by odesłać ją z powrotem na przyjęcie urodzinowe.

Bridgerton

Akcja serialu, będącego adaptacją powieści Julii Quinn, rozgrywa się w czasach angielskiej regencji w XIX wieku. Fabuła skupia się na dwóch głównych rodzinach, którymi są Bridgertonowie i Featheringtonowie.

Ozark

Serial opowiada historię doradcy finansowego Martina Byrde (Marty). Po niepowodzeniu operacji prania pieniędzy dla meksykańskiego kartelu narkotykowego, Marty rozpoczyna większą operację prania pieniędzy w regionie Lake of the Ozarks.

Nikt nie jest mistrzem

Serial komediowy opowiada o codziennym życiu Deva, trzydziestolatka, który mieszka w Nowym Jorku i pracuje jako aktor komercyjny. Życie miłosne i rozwój kariery Deva wysuwają się na pierwszy plan. W serii poruszane są również kwestie społeczne, takie jak rasizm, relacje między mężczyznami i kobietami, imigracja i różnorodność w filmie.

Łubin

Dwadzieścia pięć lat po śmierci ojca, niesłusznie oskarżonego o przestępstwo, którego nie popełnił, Assane Diop, grany przez Omara Sy, organizuje kradzież naszyjnika należącego do Marii Antoniny z Austrii. Chce zemścić się na rodzinie Pellegrini, która zdradziła jego ojca, czerpiąc inspirację ze swojego ulubionego bohatera Arsène'a Lupina.

Mindhunter

Seria oparta jest na Mindhunter: Wewnątrz elitarnej jednostki FBI ds. Zbrodni seryjnych. Poprzez wywiady z największymi mordercami w kraju, którzy mówią o popełnionych przez siebie zbrodniach, zespół agentów FBI próbuje stworzyć program, który wykorzystuje umysł przestępczy do rozwiązywania przyszłych spraw. To idealna seria dla tych, którzy lubią prowadzić sprawy karne.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up