10 najczęściej oglądanych filmów wszechczasów w serwisie Netflix

03/06/2021 20:23

Netflix jest to sukces i wielu z nas korzysta z tej usługi od momentu jej uruchomienia. Do tego stopnia, że ​​ich widzowie konkurują teraz ze światem telewizji czy kina.

I dokładnie Semestr właśnie sporządziłem listę 10 najczęściej oglądanych filmów na platformie od czasu jej uruchomienia. Wszystko z postaciami, które przyprawiają o zawrót głowy, ale także z kilkoma niespodziankami. Jak na przykład pojawienie się w rankingu pewnej Armii Umarłych.

Zdjęcie autorstwa Thibault Penin - Unsplash.com

Ten ranking został opublikowany w czerwcu 2021 roku. Oczywiście będzie się on zmieniać na przestrzeni miesięcy i lat. Dlatego może nie być już ważne, gdy czytasz te wiersze.

Numer 1: Tyler rake - 99 milionów

Zajmuje ponownie pierwsze miejsce w klasyfikacji. Tym samym Tyler Rake jest na szczycie listy z ponad 88 milionami wyświetleń na ladzie. Wielki sukces dla tego filmu, który umieszcza Chrisa Hemswortha w roli głównej.

W ten sposób aktor gra Tylera Rake'a, najemnika wysłanego do Bangladeszu, by pomóc synowi handlarza narkotyków. Porwany nastolatek jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a nasz najemnik o wielkim sercu będzie miał wiele do zrobienia, aby uratować mu życie.

Ale jeśli Tyler Rake odniósł taki sukces, to nie tyle z powodu jego historii, ile z powodu jego osiągnięć. W rzeczywistości sceny akcji sprawiają wrażenie nakręconych w jednym kawałku, co nadaje filmowi sporo realizmu.

Top 2: Pudełko dla ptaków - 89 milionów

Na drugim miejscu znajduje się znakomity Birdbox, który oznacza powrót Sandry Bullock na duży ekran. Albo maluch, to zależy.

W tym filmie aktorka (moja dorastająca miłość) znajduje się w całkowicie zdewastowanym świecie. Minęło pięć lat, odkąd niewidzialna siła doprowadziła do samobójstwa wszystkich, którzy odważą się spojrzeć jej w twarz. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest zawiązanie oczu i ślepa ewolucja. Wtedy kobieta zrobi wszystko, co możliwe, aby znaleźć oazę spokoju.

Dla niej, ale także dla jej dwójki dzieci.

Spenser Confidential zajmuje trzecie miejsce w rankingu Netflix z ponad 83 milionami wyświetleń.

Ten film, który również wchodzi w czyn, skupia się na historii Spensera, byłego gliniarza i byłego kryminalisty, który łączy siły z bokserem Hawkiem, aby rzucić światło na śmierć dwóch policjantów z miasta Boston.

Ale teraz twoje badania bardzo szybko postawią cię na celowniku potężnych i wpływowych ludzi.

Kolejny sławny szef, a nawet bardzo sławny. 6 Underground zajmuje czwarte miejsce w rankingu i pewnie już to widzieliście ze swojej strony.

Film skupia się na historii miliardera, który zwerbuje zespół międzynarodowych agentów, agentów, którzy sfingowali własną śmierć, aby działać z całkowitą dyskrecją.

Następnie połączą siły, aby przeprowadzić bardzo ryzykowną misję, misję mającą na celu zneutralizowanie niezwykle brutalnego dyktatora i zaprowadzenie pokoju w rozdartym wojną kraju.

Następnie mamy Murder Mystery, komedię, której gospodarzami są niezłomni Adam Sandler i Jennifer Aniston.

Obaj aktorzy uosabiają więc idealną parę, parę, która wyruszy na spacer po Europie. Ale potem, podczas podróży, na pokładzie jachtu miliardera dojdzie do niewytłumaczalnego morderstwa i nasze dwie gołąbki będą musiały zbadać sprawę.

Stara Gwardia była wielkim hitem, gdy trafiła na Netflix. Zainspirowany powieścią o tym samym tytule, ten film śledzi podróż oddziału nieśmiertelnych wojowników, wojowników, którzy niestety wpadną w zasadzkę i odkryją, że nic nie trwa wiecznie.

Dobrze wyreżyserowany film, ale z ekstrawagancką Charlize Theron, bez której nic nie byłoby takie samo.

Na siódmej pozycji mamy słynnego Enola Holmesa, któremu również przysługiwać będzie sequel.

Jak zapewne zrozumieliście, ten film jest kroniką przygód siostry Sherlocka i Mycrofta Holmesa. Pewnego pięknego poranka Enola widzi, jak jej matka znika bez podania adresu i bez najmniejszego wyjaśnienia. Niechętnie ją odnajdując, bracia umieścili ją w prywatnej szkole, aby nauczyć ją dobrych manier.

Ale Enola nie słucha go tym samym uchem, więc ucieka, by odnaleźć matkę. Wtedy jego bracia pójdą go szukać.

Co by było, gdyby do zostania superbohaterem wystarczyła prosta pigułka? O to właśnie chodzi w Project Power.

Akcja filmu rozgrywa się w alternatywnej teraźniejszości i jako zupełnie nowy narkotyk właśnie został odkryty. Po spożyciu pozwala użytkownikowi rozwijać niesamowite moce przez ograniczony czas, moce, które oczywiście różnią się w zależności od osoby.

Ale teraz oferowanie władzy temu, kto jej chce, może mieć nieoczekiwane reperkusje…

Na dziewiątej pozycji, w powiązaniu z filmem zajmującym dziesiąte miejsce, znajdujemy Północ we wszechświecie.

Świat ma się źle i jest w uścisku kataklizmu, który wszystko zdewastował. Nasza cywilizacja już nie istnieje. Ale jest ignorowany przez załogę statku kosmicznego powracającego z misji załogowej. Jeden z ostatnich żyjących badaczy zrobi wszystko, co w jego mocy, aby im zapobiec, nawet jeśli będzie to oznaczało narażenie własnego życia.

I wreszcie mamy Armię Umarłych, która wspina się w rankingach Netflix. Również niszczycielskie wejście, gdy stoi ramię w ramię z Midnight we wszechświecie, kiedy właśnie odszedł.

Historia, prawdopodobnie ją znasz. Army of the Dead opowiada o przygodach grupy najemników, którzy powrócą do Las Vegas najechanego przez zombie i umieszczonego w strefie kwarantanny, aby spróbować zdobyć skarb.

Ale nieuchronnie nic nie pójdzie zgodnie z planem i szybko zorientują się, że sponsor wyprawy nie grał uczciwie.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up