Zabawny głośnik z IKEA

17/06/2021 13:08

IKEA Zawsze jest trochę tam, gdzie najmniej się tego spodziewasz. Niezadowolony z oferowania szerokiej gamy mebli o niemożliwych do wymówienia nazwach, wprowadził również gamę produktów skoncentrowanych na automatyce domowej i audio. Jej chodź oprócz ogłoszenia nowego miejsca... dość szczególnego.

Ten nowy głośnik z kolekcji Symfonisk wygląda jak wszystko… oprócz głośnika. Dlatego przybiera formę stołu.

Nowy głośnik Symfoniska wygląda jak obraz - kredyty IKEA
Nowy głośnik Symfoniska wygląda jak obraz - kredyty IKEA

Stół, który możesz również dowolnie dostosowywać.

Pokój, który marzył o byciu obrazem

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że ten głośnik został opracowany nie tylko przez IKEA. Właściwie jest to efekt partnerstwa szwedzkiej marki z SONOS, marką specjalizującą się w audio i której z pewnością nie trzeba już przedstawiać.

Dlatego obaj giganci chcieli wspólnie stworzyć głośnik, który będzie w stanie wtopić się w tło. Kolumna, która nie ma wyglądu obudowy, a więc po zamontowaniu w domu jej właściciela można całkowicie zapomnieć.

W szczególności obudowa Symfonisk ma postać płaskiej ramy, niezwykle cienkiej ramy, którą można zawiesić na ścianie. Po zainstalowaniu wystarczy zaufać modułowi WiFi, który połączy go bezprzewodowo z naszym obiektem. Wtedy głośnik zostanie włączony.

Produkt opracowany przez IKEA i SONOS

Jeśli pomysł jest interesujący, nadal ma wadę. Głośnik potrzebuje mocy do pracy. Oznacza to również, że konieczne będzie podłączenie zasilacza do źródła elektrycznego i w ten sposób kabel zawiśnie pod stołem. Jednak większość majsterkowiczów może spróbować przepuścić go przez ścianę, aby był całkowicie niewidoczny.

Innym ciekawym aspektem jest to, że głośnik Symfonisk składa się w rzeczywistości z dwóch części: głośnika i ramki, która go zakrywa. Oznacza to również, że będziesz mógł usunąć ramkę i ją zmienić. Dzięki temu będzie można zmienić wizerunek głośnika i upewnić się, że pasuje do Twojego gustu i wnętrza.

Kompatybilny tylko z produktami z serii Symfonisk lub SONOS

Jednak jeśli chodzi o kompatybilność, absolutnie będziesz potrzebować instalacji opartej na produktach Symfonisk lub SONOS, aby cieszyć się nowym głośnikiem.

Obudowa, która będzie dystrybuowana bezpośrednio do punktów sprzedaży marki od 15 lipca. Jest wyceniony na 199 USD, a dodatkowe ramki będą obciążone opłatą 20 USD za sztukę.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up