Niedługo pojawi się Airpeak S1, dron dedykowany profesjonalistom

14/06/2021 10:48

Podczas WPG 2021 odbyła się w styczniu, Sony przedstawił ochrzczonego drona Airpeak S1. I choć marketing zaplanowany jest na jesień, wiemy trochę więcej na tym urządzeniu. I nic dziwnego, że Airpeak S1 będzie dedykowany profesjonalistom.

Dostępny w cenie 9 000 USD Airpeak S1 łączy w sobie wiele cech, których nie mają inne maszyny tego typu. Również w porównaniu do słynnego Matrix 600 Pro 600 od chińskiej firmy DJI, Airpeak S1 wydaje się być znacznie wydajniejszy.

Sony L'Airpeak s1
Nagraj YouTube z Sony l'Airpeak S1.

Dla precyzji Sony nie zawahało się zwrócić do japońskiej agencji kosmicznej JAXA o opracowanie tego urządzenia. Jednak, jak się zapewne domyślacie, skoro Airpeak S1 będzie dronem przeznaczonym do użytku profesjonalnego, za 9000 dolarów akcesoria, które będą mu towarzyszyć, będą mocno ograniczone.

Airpeak S1, profesjonalny dron, który się wyróżnia

Airpeak S1 będzie kompatybilny z różnymi aparatami bezlusterkowymi Sony, takimi jakA7S Mark III, FX3 lub nawetAlfa 1. Dlatego przyszli posiadacze Airpeak S1 będą mogli z nich korzystać dzięki gimbalowi Gremsy t3 specjalnie zaprojektowany dla Airpeak S1.

Jeśli chodzi o autonomię, Sony reklamuje do 22 minut. Jeśli chodzi o prędkość, podczas gdy flagowy dron DJI może latać z maksymalną prędkością 64 km/h,Airpeak S1 będzie w stanie dotrzeć do 72 kilometry na godzinę.

Kolejny ważny punkt, oprócz korzystania z bezprecedensowej zwrotności i stabilności, Airpeak S1 nie będzie narażony na ryzyko kolizji z otaczającymi obiektami dzięki 5 kamerom i dalmierzowi na podczerwień.

Co więcej, przyszli właściciele Airpeak S1 będą mogli kontrolować ten ostatni za pomocą kontrolera, ale także za pomocą urządzeń pod ios lub iPady z aplikacją Lot Airpeak. Pozwoli to jednemu operatorowi sterować Airpeak S1, podczas gdy inny będzie obsługiwał kamerę. Co może być bardzo praktyczne.

Ale aby w pełni cieszyć się Airpeak S1, budżet powyżej 9 000 USD

Według udostępnionych informacji za 9 000 USD otrzymasz Airpeak S1 bez gimbala Gremsy T3. Dlatego też tylko akcesoria Do zakupu Airpeak S1 trafią śmigła, joystick, dwie baterie i ładowarka.

W oczekiwaniu na premierę Airpeak S1, Sony kontynuuje testy, aby udoskonalić tę maszynę. Aby uspokoić konsumentów co do jakości Airpeak S1, Sony dało jasno do zrozumienia, że ​​projekt tego urządzenia został wyprodukowany w całości w Japonii. Kolejny ukłon w stronę profesjonalistów, którzy wiedzą, że większość dronów dostępnych obecnie na rynku jest produkowana w Chinach.Powiązane posty

Go up