Pokémon Go – Smocza spirala zejście z Druddigon

08/12/2021 08:20

Sezon Legacy w Pokémon Go przyniósł debiut Druddigon. Pierwszym wydarzeniem, które zobaczymy w grudniu jest Smocze spiralne zejście, gdzie Druddigon pojawi się po raz pierwszy.

Będzie wiele unikalnych sposobów, w jakie gracze mogą stanąć twarzą w twarz z tym Pokémonem. Druddigon Jest wyjątkowy, ponieważ jest Pokémonem typu smoczego. Gracze muszą znać sposoby na zdobycie go, zanim zniknie z gry.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak złapać Pokémony, oto niektóre z nich.

Metody złapania Druddigona w Pokémon Go.

istnieć dwie drogi gracz może zdobyć Pokémony typu smoczego. Pierwszym sposobem byłoby wyszukanie 3-gwiazdkowego nalotu.. To najłatwiejszy sposób na złapanie Pokémona.

Są szanse, że Druddigon znajdzie się jako pretendent, gdy gracze będą uczestniczyć w 3-gwiazdkowych rajdach. Ponieważ jest to najazd 3-gwiazdkowy, gracze nie będą mieli trudności z pokonaniem Druddigona.

Druddigon
Złap swój w trzygwiazdkowym nalocie. (napisy: Pokémon Go)

Jeśli jesteś na niższym poziomie, potrzebuję pomocy twojego przyjaciela w łapaniu go. To samo dotyczy sytuacji, gdy nie masz najlepszego Pokémona, który mógłby go rzucić wyzwanie. Najlepszym Pokémonem do przeciwdziałania temu byłby Smoczy Lód lub Pokémon typu Wróżka.

Inny sposób, w jaki gracze mogą przejąć kontrolę Druddigon to robi temat badań. W sumie trzy zadania zostały zarezerwowane dla Smocze spiralne zejście wydarzenie. Te zadania mają bardzo małą szansę na spotkanie w porównaniu z poprzednią metodą.

Rzadko zdarza się zdobyć Pokémona typu smoczego po prostu wykonując zadania badawcze w terenie.

Załóżmy, że jesteś zainteresowany złapaniem Druddigona, wtedy powinieneś skup się bardziej na 3-gwiazdkowych rajdach.

Nie mamy pojęcia, czy Druddigon będzie częścią rotacji rajdów w tym sezonie. Nie ma również potwierdzonych wiadomości na temat tego, czy ten Pokémon pozostanie po zakończeniu wydarzenia. 12 grudnia 2021 r.

Powiązane posty

Go up