Wychowany przez Wolves Sezon 2, odcinek 6, zakończenie i podsumowanie: straszny los Sue

03/03/2022 15:06

Raised by Wolves Sezon 2 Odcinek 6 miał dziś premierę, a serial kładzie większy nacisk na ludzkie uczucia. Sue miała okropny tydzień i jej czas w serialu mógł się skończyć.

Matka i ojciec obserwowali tworzenie androida i na jaw wyszły nowe informacje.

Dużo się wydarzyło, a oto wszystko, co musisz wiedzieć:

Wychowany z wilków sezon 2, odcinek 6, podsumowanie:

Podniesione przez Wolves Sezon 2 Odcinek 6 wyjaśnione zakończenie
Wychowany przez Wolves Sezon 2 Odcinek 6 Still (przez HBO i HBO Max)

Wychowany przez Wolves Sezon 2 Odcinek 6 był, delikatnie mówiąc, dziki, a gdy przekroczyliśmy półmetek, serial zmienił bieg. Odcinek z tego tygodnia miał wiele wydarzeń, z których najważniejszym była agonia Sue podczas ratowania Paula.

Sue była atrakcją; ich los w odcinku 6 z pewnością ich zrani, ponieważ niewielu to widziało. Widzieliśmy również, jak ojciec i matka badali androida i na szczęście odcinek zawiera kilka interesujących nowych porad.

Z drugiej strony Marcus zostaje schwytany, a Tempest, mimo początkowej niechęci, rodzi chłopca.

Zaangażowanie matki i ojca poprawia się i widzimy, jak badają androida, którym opiekował się ojciec. Dowiadują się, że te stworzenia służyły ludziom. Android i relikty będą odgrywać ważną rolę w historii.

Jak omówiliśmy w naszym poprzednim artykule Raised by Wolves Season 2 Episode 6 Spoilery, Sue i Paul potrzebowali pomocy Marcusa, a sprawy potoczyły się strasznie źle.

Raised By Wolves Sezon 2 Odcinek 5 Podsumowanie

Okropny los Sue Wilk Hodowany Sezon 2 Odcinek 6

W miarę postępu drugiego sezonu Sue powoli stawała się wierząca i przestała kwestionować głosy w swojej głowie. Jej głównym celem było uratowanie Paula i była zdecydowana zrobić wszystko, aby tak się stało.

Sue zrobiła dokładnie to, co polecił jej Znak, i odłożyła starożytną relikwię Mitry, dwunastościan. Sue uratowała Marcusa i cała trójka wyruszyła, by otworzyć pudełko.

Jego wysiłki zakończyły się otwarciem pudełka zawierającego nasiono w środku. Bierze ziarno w rękę; jednak dzieje się coś dziwnego.

Nasienie wchłonęło jego ciało i następnego dnia Marek zobaczył w pełni wyrośnięte drzewo. Po zjedzeniu ich owoców Marcus zdaje sobie sprawę z losu Sue.

Chociaż odcinek nie mówi dokładnie, czy Sue odeszła na dobre, niektórzy fani są optymistami, że jest w stanie wegetatywnym i że scenarzyści znajdą sposób, aby ją przywrócić.

Mieliśmy też wyczerpującą sekwencję, w której Tempest rodzi dziecko. Jak wiesz, Tempest nigdy nie lubiła swojego dziecka, a nawet porzuciła go w pewnym momencie. Jednak to, co się wydarzyło, sprawi, że w końcu będziesz jej współczuć.

Mimo silnej niechęci przynosi nowe życie tylko po to, by jej dziecko zostało zabrane przez kąpiące się w kwasie syreny.

Według niektórych internetowych teorii, Tempest mógł nawiązać kontakt z babcią, która mogła zrobić coś, aby przyspieszyć rozwój dziecka. DNA dziecka również mogło zostać zmienione, ponieważ kwaśna woda nie wydawała się mieć wpływu na dziecko.

Z obecną sytuacją Sue w ciemności, Raised by Wolves rzeczywiście przybrał mroczny obrót i wiele wątków jest w toku. Nadchodzące odcinki mają wiele do zrobienia i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co mają w zanadrzu.

Wychowany przez Wilki Sezon 2 Odcinek 6 jest obecnie dostępny do przesyłania strumieniowego na HBO i HBO Max.

Powiązane posty

Go up