Penthouse 3 Odcinek 9 – data premiery

25/07/2021 05:51

Penthouse 3 Odcinek 9 – data premiery

Premiera 9 odcinka Penthouse 3 odbędzie się 30 lipca 2021 r. o 18:30 czasu KST. na oryginalnym kanale SBS. Więc następny odcinek nie jest zbyt odległy. Będzie nadawany w piątek w tym tygodniu. Penthouse 3 wydaje tylko jeden odcinek tygodniowo. Ponadto w sezonie pojawi się 12 odcinków. Dlatego do wyemitowania pozostało jeszcze dziesięć odcinków. Serial będzie emitowany w każdy piątek, aż do nieoczekiwanego opóźnienia. 20 sierpnia 2021 zakończy się trzeci sezon.

Gdzie mogę znaleźć 9 odcinek 9 sezonu „Penthouse”?

Nie zalecamy oglądania żadnych seriali internetowych na żadnej nieoficjalnej platformie, ale możesz obejrzeć odcinek 9 sezonu The Penthouse 3 na Netflix.

Dowiedz się więcej o Penthouse 3

Lee Jihah, Kim So-Yeon, Eugene, Um Ki Joon, Yoon Jong-hoon i Park Eun-Seok występują w tym południowokoreańskim serialu telewizyjnym. Seria Real-Life Penthouse Conflict, wyreżyserowana przez Joo Dong-min i wyprodukowana przez Kim Soon-ok, opowiada o wojnie i szkoleniu na rynku nieruchomości, a także o pragnieniu bycia jeden na jednego.

Przedstawia odwagę i solidarność kobiet, które nie uciekały się do zła, by chronić siebie i swoje dzieci. Zostanie wyemitowany w SBS TV 26 października 2020 r. Pierwszy zwiastun został wyemitowany 29 września 2020 r. Zapowiedź drugiego sezonu wyemitowano 12 stycznia 2021 r. Zapowiedź trzeciego sezonu wyemitowano 27 maja 2021 r. .

Kolekcja licząca 5,3 miliona widzów na koniec pierwszego sezonu zajmuje dziewiąte miejsce wśród 50 najlepszych koreańskich kolekcji telewizyjnych pod względem krajowej widowni. Kolekcja minis ze wszystkich kanałów zakończyła pierwszą część serii, która trwała od pierwszej emisji 26 października 2020 r. do ostatniego odcinka 5 stycznia 2021 r.

Serial zajmie ósme miejsce wśród 50 najlepszych koreańskich kolekcji telewizyjnych według krajowych widzów pod koniec drugiego sezonu 2 kwietnia 2021 r., z 5,69 milionami widzów. Kolekcja zajęła pierwsze miejsce w całym miniserialu sieci, który rozpoczął się 19 lutego 2021 roku, a zakończył po raz trzeci z rzędu 2 kwietnia 2021 roku.