Ostatnie królestwo sezon 5: Kim jest Osbert?

11/03/2022 20:28

ostatni sezon królestwa 5 został wreszcie wydany na Netflix. Oparty na „The Saxon Stories” Bernarda Cornwella, finał Ostatniego Królestwa sprawił, że wielu fanów zadało sobie pytania, takie jak Kim jest postać Osberta, która była ostatnio pokazywana w finale? Kto będzie jednym z głównych bohaterów następnego filmu? „Siedmiu królów musi zginąć”.

Jeśli również szukasz odpowiedzi na to pytanie, to udało Ci się trafić na właściwą stronę. Podobnie jak w tym artykule wyjaśnimy postać Osberta w serialu.

Ostatnie królestwo sezon 5: Kim jest Osbert?

Osbert jest najstarszym synem Uthreda w serialu. Jeśli pamiętasz momenty w trzecim sezonie The Last Kingdom, pamiętasz, że żona Uthreda, Gisela, zmarła, rodząc dziecko.

Kiedy Uthred wrócił, Hilda i Thyra, które pomogły Giseli w porodzie, ujawniły, że jego żona Gisela zmarła, rodząc dziecko. Ten chłopiec nazywał się Osbert.

Osbert był także imieniem Uthreda, kiedy został ochrzczony na początku pierwszego sezonu. Następnie został przemianowany na Uthred.

Kiedy więc Uthred wrócił i usłyszał tragiczne wieści od swojej żony, nazwała dziecko Osbert.

The Last Kingdom Season 5 Kim jest Osbert?
The Last Kingdom Season 5 Kim jest Osbert? (Źródło zdjęcia: Netflix)

Czy Brida nie żyje w 5 sezonie The Last Kingdom? a kto ją zabił?

Osbert był pierworodnym Uthreda i po jej urodzeniu. Uthred znów był potrzebny w Wessex na rozkaz króla Alferda. W tym czasie Uthread również wiele przechodził.

W Wessex sprawy przybrały gorszy obrót między nim a Alferdem, gdy po śmierci jego żony Gisela Uthred kazała spalić jej ciało na stosie Pegan, co obraziło wiarę Alterda.

Ponadto jeden z chrześcijańskich mnichów imieniem Godwin obraził zmarłą żonę Uthreda, Giselę, gdy Uthred zabił Godwina, dodając kolejną zniewagę do króla Alfreda. Uthred został później wygnany przez Alferda; dlatego nie miał szansy na ponowne połączenie z Osbertem.

Później, kiedy wrócił z Wessex i ponownie spotkał się z córką Stiorrą i synem Uthredem, odkrył, że Osberta już tam nie ma i został adoptowany przez kościół i przez cały ten czas Hilda opiekowała się Osbertem, co zostało ujawnione w Season. .

Pod koniec piątego sezonu The Last Kingdom w końcu widzimy, jak Hilde ponownie łączy Osberta ze swoim ojcem, Uthredem.

W nadchodzącym filmie spin-off, „Seven Kings Must Die”, w którym główną rolę zagra Uthred (Alexander Dreymon).

Możemy spodziewać się, że Osbert będzie jednym z głównych bohaterów filmu jako pierworodny Uthred i wychowany przez mnichów. Jego mądrość z pewnością zadziwi Uthreda i z pewnością będzie szukał rady Osberta w trudnych sytuacjach.

Aby dowiedzieć się więcej o postaci Osberta, będziemy musieli poczekać na premierę spin-offu. Do tego czasu bądź na bieżąco z MediaScrolls.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up