Love and Weather Forecast Sezon 1 Odcinek 6 Spoilery, data premiery i podsumowanie odcinka 5

27/02/2022 16:28

Zawartość

  • 1 Kiedy ukaże się 6 odcinek 6. sezonu „Prognoza miłości i pogody” i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 6 „Przepowiadania miłości i pogody” w pierwszym sezonie?
  • 3 Podsumowanie Przepowiadania Miłości i Pogody Sezon 1 Odcinek 5
  • 4 Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 5 Wyjaśnienie zakończenia

Niedługo ukaże się Love and Weather Forecasts, sezon 1, odcinek 6, prawdopodobnie odpowie na niektóre pytania, które zadał nam poprzedni odcinek.

W odcinku 5 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, czujemy, że nieznana osoba szantażuje Lee Si-woo i Chae Yoo-jin. Autorytet Ha Kyung jest kwestionowany w jej zespole, a nowo powstały związek Ha Kyung i Lee wydaje się być w tarapatach.

Wszystko to i wiele więcej dzieje się w czasie ulewy, której KMA nie było w stanie przewidzieć. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat „Miłość i prognozy pogody”, odcinek 6 sezonu 1, oraz podsumowanie poprzedniego odcinka.

Kiedy ukaże się 6 odcinek 6. sezonu „Prognoza miłości i pogody” i gdzie go obejrzeć?

Prognozowanie miłości i pogody, odcinek 6, sezon 1, zostanie wydany w serwisie Netflix 27 lutego 2022 roku.

Premiera pierwszego sezonu „Prognozowanie miłości i pogody” miała miejsce w JTBC 12 lutego 2022 r., emitowana w każdy weekend o 22:30 czasu KST, a także jest dostępna w serwisie Netflix.

Czego można się spodziewać po odcinku 6 „Przepowiadania miłości i pogody” w pierwszym sezonie?

Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 6 będzie testem związku.

Ha Kyung i Lee mają powody, by być wobec siebie podejrzliwi. Małżeństwo Han Ki-jun i Chae Yoo-jin przeżywa trudny okres, główny meteorolog Um został zmuszony do opuszczenia domu, a mąż zastępcy szefa Myunga myśli o rocznej przerwie w pracy.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 6
Miłość i prognoza pogody, sezon 1, odcinek 6 (Źródło zdjęcia: Netflix, Leisurebyte)

W odcinku 6 Prognozy miłości i pogody, sezon 1, znajdziemy również niezidentyfikowanego mężczyznę wkraczającego w życie Ha Kyung i Lee.

Matka Ha Kyung, bardzo zdenerwowana obrotem wydarzeń, będzie ciężko chora i trafi do szpitala. Ha Kyung, która przestała odbierać telefony matki, zostanie poinformowana przez siostrę o stanie jej matki.

W odcinku 6 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, prawdopodobnie zostaniemy oświeceni co do motywu osoby, która próbuje szantażować Lee.

Podsumowanie Przepowiadania Miłości i Pogody Sezon 1 Odcinek 5

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 5 Został on zatytułowany „Localized Heavy Rain”.

Na początku odcinka 5 „Prognozująca miłość i pogodę” sezonu 1, Ha Kyung opowiada, że ​​niestabilność atmosferyczna jest spowodowana przez dwa różne rodzaje zderzeń powietrza. Obecnie znajdujemy Ha Kyung i Lee w ich mieszkaniu, a Ha Kyung budzi się i stwierdza, że ​​spóźnia się do pracy.

Dowiadujemy się, że Lee odbiera telefony od tajemniczej osoby, co go denerwuje. Prosi dzwoniącego, aby nie oddzwaniał, a kiedy Ha Kyung pyta o dzwoniącego, daje jej niejasną odpowiedź. Dostaje również telefon od Chae, na który nie odpowiada, ponieważ jest z nim Ha Kyung.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 6
Miłość i prognoza pogody, sezon 1, odcinek 6 (Źródło zdjęcia: Netflix, Leisurebyte)

Ha Kyung nie chce iść z Lee do biura, ponieważ nie chce być z nim widziana. Jeżdżą razem do biura, ale Ha Kyung prosi Lee, aby wysadził ją przecznicę od jej biura.

Jednak kolega widzi ich razem i udają, że wspólne przyjście do biura było tylko zbiegiem okoliczności. Kolega następnie pyta Lee, jak natknął się na Ha Kyung, gdy jest obecnie w ośrodku, na co odpowiada, że ​​szuka domu.

Gdzie indziej znajdujemy Chae, która prosi męża, aby nie żywił do niej urazy z powodu jego przeszłego związku z Lee. W biurze dyrektor generalny prosi Ha Kyung o przeanalizowanie aktualnej sytuacji lokalnych ulewnych deszczy.

Um, starsza typerka, spóźnia się do pracy i jest wyraźnie zdenerwowana. Dyrektor Generalny, który współczuje Um, wypytuje ją o jej problem. Um wchodzi w retrospekcję, ujawniając, że musiał opuścić swój dom z powodu rosnącego napięcia między nim a członkami jego rodziny.

Ha Kyung prosi swój zespół o przeprowadzenie długoterminowej analizy sytuacji i przyjrzenie się danym z ostatnich dziesięciu lat.

Z drugiej strony Lee prosi o analizę krótkoterminową, ponieważ była to sytuacja bez precedensu. Ha Kyung zbywa go przed zespołem i prosi o przeprowadzenie długoterminowej analizy, co zwiększa obciążenie zespołu pracą.

Później dowiadujemy się, że Ha Kyung i Lee spotykają się potajemnie i planują spotkać się w jej mieszkaniu na noc.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 6
Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 6 (Źródło zdjęcia: Netflix, Head Topics)

Chae spotyka Lee i opowiada mu o rozmowie telefonicznej. Han spotyka ich razem i rozmawia z Lee w sprawie komunikatu prasowego, który został wydany bez wiedzy biura rzecznika.

Mówi, że jego biuro jest głosem KMA, a Lee odpowiada, że ​​pokój, w którym pracuje, jest sercem KMA, a duch nie potrzebuje żadnego pozwolenia, by bić.

Han spotyka Ha Kyung i oskarża ją o włączenie Lee do swojego zespołu tylko po to, by się na nim zemścić. Mówi, że Ha Kyung wciąż musi się z tym pogodzić. Słysząc to, Ha Kyung kopie go.

Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 5 Wyjaśnienie zakończenia

Podczas lunchu znajdujemy Chae i Hana udających szczęśliwą parę. Ha Kyung podsłuchuje, jak członkowie jej zespołu mówią o niej negatywnie.

W międzyczasie członek zespołu, Kim Soo, otrzymuje ostrzeżenie o dziwnym echa deszczu na Seola w pokoju sytuacji. Poprosiła starszego niepełnosprawnego Um, żeby rzucił okiem, ale wydaje się, że go to nie obchodzi.

Wkrótce zaczyna padać deszcz, powodując ogromne niedogodności dla publiczności. Ulice są zalane, brak prądu i dwie osoby zaginęły. Tłum jest bardzo zły na KMA za to, że nie przewidział wcześniej sytuacji pogodowej.

Starszy typer Um bierze odpowiedzialność za to wszystko przed CEO. Ha Kyung następnie beszta go za niewypełnienie swoich obowiązków. Kim Soo oskarża Ha Kyung, że zajmowała się długoterminową analizą i nie była w stanie kontrolować sytuacji w czasie rzeczywistym.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 6
Miłość i prognoza pogody, sezon 1, odcinek 6 (Źródło zdjęcia: Netflix, Pikiran Rakyat Bekasi)

Wicedyrektor Myung uśmiecha się z ironii, że pracuje w KMA i padało na jej dzieci. Później znajdujemy jej męża, który mówi jej, że planuje zrobić sobie rok przerwy w pracy, aby przygotować się do egzaminu.

Pod koniec odcinka 5 „Prognozująca miłość i pogodę” sezonu 1, Ha Kyung idzie na akcję ratunkową dla dwóch zaginionych pracowników. Odkrywa, że ​​starszy meteorolog Um oferuje jej również swoją kurtkę, gdy zaczyna jej robić się zimno.

Nie słyszy wołań Lee z powodu syren. Lee kupuje butelkę wina na randkę. Ponownie odbiera telefon od tajemniczej osoby, a później widzi, jak wypłaca pieniądze z bankomatu. Później jest widziany, jak idzie do motelu, gdzie spotyka dziewczynę.

Dwóch pracowników zostaje uratowanych, a Ha Kyung i Um idą na gorącą zupę. Ha Kyung znajduje swój bagaż w samochodzie i zdaje sobie sprawę, że opuściła swój dom. Um się upija i nie może prowadzić.

Ha Kyung zabiera ją do pobliskiego motelu, gdzie mogłaby spędzić noc. Wtedy wpada na Lee i oboje zastanawiają się, dlaczego są w motelu.

Powiązane posty

Go up