Emily's In Paris Wyjaśnienie zakończenia drugiego sezonu: Czy Emily decyduje się wyjechać z Paryża? Z kim kończy się Emily?

22/12/2021 21:18

Emily in Paris sezon 2 powraca z hukiem, a fani tego serialu komediowo-dramatowego na całym świecie nie mogą być szczęśliwsi.

Emily in Paris sezon 2 wylądował w serwisie Netflix 22 grudnia 2021 r., informując fanów o bieżących wydarzeniach z życia Emily, która od roku zadomowiła się w Paryżu.

Jednak Emily w drugim sezonie w Paryżu, kończącym się kolejnym klifem, pozostawiła fanów w trudnej sytuacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Emily w sezonie 2 w Paryżu (spoilery poniżej).

Fabuła Emily w paryskim sezonie 2

Emily in Paris Sezon 2 przejmuje kontrolę dokładnie tam, gdzie zakończył się sezon 1, kiedy Emily nie może przestać myśleć o Gabrielu.

Wyznaje swoje położenie Mindy, która jest teraz jej współlokatorką. Mindy radzi mu, aby kontynuował romantyczną, weekendową randkę, z Mathieu do St. Tropez jako alibi.

Emily wsiada do pociągu do St. Tropez z Mathieu, ale podsłuchuje rozmowę telefoniczną Emily i Gabriela, zanim pociąg jeszcze ruszy.

Mathieu ze zdziwieniem dowiaduje się, że Emily była z Gabrielem poprzedniej nocy. Wysiada z pociągu i prosi Emily, aby cieszyła się weekendem w St. Tropez, co robi z Camille i Mindy.

Emily w Paryżu sezon 2
Lucas Bravo jako Gabriel i Lily Collins jako Emily w 2 sezonie Emily in Paris (Źródło zdjęcia: Netflix)

Gabriel, który wcześniej planował przenieść się do Normandii, aby otworzyć swoją restaurację, postanawia zostać w Paryżu po tym, jak Antoine oferuje inwestycję w jego restaurację. Jednocześnie Camille jest bardzo zła na Gabrielle, która stara się jej unikać.

Na przyjęciu urodzinowym Emily Camille znajduje w kuchni Emily patelnię z tortillą Gabriela, której nigdy z nikim nie dzieliła, i odkrywa, że ​​są w związku. Wściekła na tę dwójkę, opuszcza imprezę w gniewie, ku przerażeniu Emily, która bardzo docenia tę przyjaźń.

Zdesperowana na przebaczenie Camille, Emily pisze nawet list z przeprosinami do Camille po francusku, co jest gramatycznie niepoprawne.

Wszystkie te wysiłki nie robią wrażenia na Camille, a ona nawet usunęła ze swojego konta Emily, markę szampana Pierre'a.

Tymczasem Emily jest zdesperowana, aby poprawić swoje umiejętności w zakresie języka francuskiego. Na lekcjach języka francuskiego uczniowie są zachęcani do łączenia się w pary i spotykania się z rówieśnikami tak często, jak to możliwe, cały czas rozmawiając po francusku.

Emily jest sparowana z Alfiem, granym przez Luciena Laviscounta, brytyjskiego bankiera, który nie lubi przebywać we Francji. Ku rozczarowaniu Emily nie traktuje nauki francuskiego poważnie.

Emily w Paryżu sezon 2
Scena z Emily w Paryżu, sezon 2 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Jednak później Emily i Alfie wchodzą w poważny związek, a on też poznaje swoich przyjaciół.

Gdzie indziej Mindy jest zajęta rozwijaniem swojej kariery wokalnej. Dołącza do gangu na propozycję Beniota i oni też zostają związani romantycznie.

Jego walczący gang występuje na ulicach, a kiedy Benoit dowiaduje się, że Mindy pochodzi z zamożnej chińskiej rodziny, dystansuje się od niej.

Jednak w dalszej części serii naprawiają się i zaczynają razem śpiewać.

Sylvie zaczyna spotykać się z młodym fotografem, Ericiem, i próbuje promować jego prace poprzez Savoir.

Camille dogania Emily i Gabriela za namową rodziców, a trio przysięga, że ​​pozostanie przyjaciółmi. Emily jest również z powrotem w zespole marketingowym Camille.

Wyjaśnienie finału 2 sezonu Emily w Paryżu

Sprawy przybierają ogromny obrót, gdy Madeline, będąca w zaawansowanej ciąży, postanawia przyjechać do Paryża. Madeline jest starszym menedżerem grupy Gilbert, właściciela Savoir, będącego spółką zależną tego amerykańskiego konglomeratu.

Emily w Paryżu sezon 2
Scena z Emily w Paryżu, sezon 2 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Madeline natychmiast dostaje pod skórę Sylvie i jej zespołu. Zaczyna kwestionować styl pracy Sylvie i w mgnieniu oka ingeruje w jej pracę.

Z powodu braku francuskiej etyki biznesowej Madeline zastanawia się, dlaczego nie uzyskują większych dochodów od swoich byłych klientów.

To również sprawia, że ​​jego wieloletni klient, projektant Pierre Cadault, jest bardzo wściekły i opuszcza swoją firmę po tym, jak zdobył w swoich książkach rywala i wroga Pierre'a, Gregory'ego Elliota.

Madeline próbuje zrzucić winę za to, że Pierre opuścił jej firmę, na Sylvie, ale zanim Madeline może ją zwolnić, Sylvie wraz ze swoim zespołem rezygnuje.

Sylvie sprzedaje swoje udziały w klubie mężowi i zakłada nową firmę, w której również oferuje Emily stanowisko.

Czy Emily postanawia wyjechać z Paryża? Z kim kończy się Emily?

Emily jest przerażona tym, jak Madeline planuje odbudować firmę z nowym personelem, po czym Emily obiecuje awans w Chicago.

Po szczerej rozmowie z Mindy Emily zdaje sobie sprawę, że nadal kocha Gabriela i że jej związek na odległość z Alfiem, który wrócił do Londynu, nie wypali.

Emily w Paryżu sezon 2
Scena z Emily w Paryżu, sezon 2 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Emily zdaje sobie sprawę, że jeśli zaakceptuje propozycję Sylvie, może zostać w Paryżu i być blisko Gabriela. Biegnie do jego mieszkania, żeby mu powiedzieć.

Jednak odkrywa, że ​​Camille wprowadziła się do Gabriela na jego zaproszenie, ku zaskoczeniu Emily.

Udając, że cieszy się z tej wiadomości, biegnie na mostek, by głośno krzyczeć. Następnie dzwoni do Sylvie, aby powiedzieć jej, że podjął decyzję.

To jest ostatnia scena Emily w Paryżu sezon 2, a widzowie zastanawiają się, jaka będzie decyzja Emily.

Podsumowanie Emily w Paryżu w sezonie 1

Emily in Paris sezon 2, stworzony przez Darrena Star, opowiada o Emily Cooper z Chicago, granej przez Lily Collins.

Emily ma niewiele ponad dwadzieścia lat i przeprowadza się do Paryża, aby pracować i zostać amerykańską twarzą Savoir. Savoir to butikowa agencja marketingowa dla luksusowych marek.

Emily zmaga się w swoim miejscu pracy, doświadcza problemów językowych i starć kulturowych, a jednocześnie żongluje swoim życiem miłosnym.

Jako influencerka, bardzo popularne stało się konto Emily na Instagramie @emilyinparis, które dokumentuje jej życie w Paryżu.

Emily w Paryżu sezon 2
Scena z Emily w Paryżu, sezon 2 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Inne postacie w pierwszym sezonie Emily w Paryżu to jej trudna do zadowolenia szefowa, Sylvie, grana przez Philippine Leroy-Beaulieu, która ma do czynienia z nieudanym małżeństwem.

Sylvie jest w związku z żonatym biznesmenem, potentatem perfumeryjnym Antoine Lambert, granym przez Williama Abadie, który jest również klientem Savoir.

Emily zaprzyjaźnia się także ze swoim przystojnym sąsiadem, Gabrielem Lavaux (w tej roli Lucas Bravo), szefem kuchni, który marzy o otwarciu własnej restauracji.

Wśród przyjaciół Emily jest także jej przyjaciółka z Azji, Mindy Chen, grana przez Ashley Park, która pracuje jako opiekunka do dzieci w Paryżu i marzy o zostaniu odnoszącą sukcesy piosenkarką pop.

Camille, grana przez Camille Razat, jest również Emily, właścicielką galerii, a także klientką Savoir.

Emily w Paryżu Sezon 1 kończy się w napięciu, a Emily w rozterce po tym, jak wylądowała w łóżku z Gabrielem i wspaniale bawiła się w swoim życiu.

Gabriel, będący chłopakiem Camille, sprawia, że ​​Emily czuje się winna i na tym kończy się pierwszy sezon Emily w Paryżu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up