Dexter New Blood Episode 10 – data premiery, spoilery i wyjaśnienie zakończenia odcinka 9

04/01/2022 17:11

Dexter Nowa krew Odcinek 10 wygasa w następny weekend. Serial pokazuje wydarzenia, które mają miejsce około dziesięć lat po serii oryginalnej.

Dexter obecnie mieszka pod pseudonimem Żelazne jezioro. Po sfingowaniu swojej śmierci nikogo nie zabił. Ale w miarę postępu wydarzeń w programie widać, że Ciemny pasażer w nim spotyka się, kiedy spotyka mężczyznę, który pasuje do jej celu w zabijaniu.

Inną ważną rzeczą, która się dzieje, jest to, że Twoje dziecko Harrison, którego kiedyś zostawił, pojawia się w Iron Lake. Dexter jest zaskoczony, widząc, że pewnego wieczoru jego syn znalazł go w swoim domu.

Dexter Nowa Krew Odcinek 9, pod tytulem 'Rodzinny biznes„ma ogromne znaczenie w serii. W tym odcinku widzimy, jak Dexter opowiada o nim Harrisonowi. To pierwszy raz, kiedy widzimy Dexter ukazujący prawdę przed swoim synem, co sprawia, że ​​niewidzialna bariera między nimi znika.

Z drugiej strony Angela otrzymuje również potwierdzenie, że Rzeźnik z Bay Harbor to właściwie Dexter. Tymczasem Dexter i Harrison otrzymują poważne groźby od Kurta, który pali ich chatę, aby zabić ich obu. Kurt czeka, aż wyjdą z płonącej kabiny ze swoim pistoletem, gotowy do ich zastrzelenia.

Zdaje sobie sprawę, że jego ofiary były w stanie odkryć bunkier gdzie trzyma wszystkie swoje trofea. W tym odcinku publiczność dowiaduje się również, że Kurt był tym, który zabił. dziewczynka.

Dexter teraz ujawnia swoje prawdziwe ja przed swoim synem. Zabij Kurta. Gdy zbliżamy się do końca dziewiątego odcinka, widzimy, że Angela otrzymuje o z dopiskiem. W kopercie znajdziesz również tytanowa śruba należąca do Matta.

Notatka mówi mu, że Jim zamordował Matta. Jeśli chcesz wiedzieć, co zobaczysz w Dexter Nowa krew Odcinek 10, a następnie kontynuuj czytanie artykułu.

Data premiery 10. odcinka Dextera New Blood i gdzie można go obejrzeć online?

Dexter Nowa krew Odcinek 10, finał sezonu, 9 stycznia 2022, niedziela o godz 21:00 czasu wschodniego w programie Showtime. Ten odcinek będzie oznaczać koniec pierwszego sezonu Dexter New Blood.

Dexter Nowa krew Odcinek 10
Spójrz na następny finał, który odbędzie się w tę niedzielę. (napisy: Showtime)

Jeśli chcesz wyglądać Dexter Nowa krew Odcinek 10wtedy możesz się dostroić Czas na przedstawienie kanał w dniu i godzinie, o której mowa powyżej.

Osoby, które dokonały subskrypcji, mogą zobaczyć zakończenie w Oficjalna strona internetowa Showtime lub aplikacja Showtime o nazwie Showtime Anytime.

Dla tych, którzy nie mają subskrypcji tego kanału lub strony internetowej, odcinek 10 Dextera New Blood można zobaczyć na Telewizja Hulu + Live TV, Sling TV, Fubo TV, Spectrum, YouTube TV, DirecTV i Xfinity.

Mieszkańcy Kanady mogą obejrzeć finał w Zapytać się. Amazon Prime Video udostępni także zakończenie osobom posiadającym subskrypcję.

Dexter New Blood Episode 10 Spoilery: Czego można się spodziewać po zakończeniu?

Nazwa nadana ostatniemu odcinkowi serialu to Grzechy ojca. To z pewnością przyniesie ekscytujące zakończenie dla wszystkich fanów serialu. Na pewno zobaczymy eskalacja konfliktu między Dexterem a Angelą ponieważ wie o swojej prawdziwej tożsamości.

Angela wie, że Molly zaginęła. Nie ma jednak pojęcia, kto ją porwał. Może skończyć myśląc Dexter porwał Molly a potem zbuduj sprawę przeciwko niemu, ponieważ nie może znaleźć nikogo innego, kto mógłby zrobić coś takiego.

Dexter Nowa krew Odcinek 10
Nowy program jest dostępny na wielu innych wymienionych tutaj platformach (kredyty: Showtime)

Mogliśmy zobaczyć Dexter ma spokojne życie z Harrisonem w Dexter Nowa krew Odcinek 10. Teraz, gdy wszystkie ich sekrety wyszły na jaw, zobaczymy, że znacznie się do siebie zbliżyli.

Harrison nauczy się trzymać Ciemny pasażer w nim panować nad swoim ojcem. Dexter uświadamia jej, że świat zdecydowanie potrzebuje takich ludzi jak oni.

Są szanse, że zobaczymy, jak Angela w końcu spotka się z Angelem, aby dowiedzieć się więcej o Dexterze. Angel może doświadczyć największego szoku w swoim życiu, gdy dowiaduje się, że Dexter nie tylko żyje, ale jest nim Rzeźnik z Bay Harbor.

Wyjaśnienie zakończenia 9 odcinka Dextera New Blood

Dexter Nowa Krew Odcinek 9 Zaczyna się od rozmowy Dextera i jego syna Harrisona. Dexter mówi mu, że oboje urodzili się z krwi.

Dlatego dzielą się Ciemny pasażer. Mówi Harrisonowi, że straszył przestępców w taki sposób, że na początku przestali nawet popełniać przestępstwa.

Ponieważ są Święta Bożego Narodzenia, widzimy, jak duet ojca i syna wymienia się prezentami. To wydaje się być pierwszym Bożym Narodzeniem Harrisona po jego wyjeździe z Argentyny. Dexter daje mu Karabin myśliwskii dostaje od niego portret Deb.

Wychodzą też na spotkanie z Audrey i Angelą, aby wymienić prezenty. Dexter niespodziewanie odkrywa tam, że Kurt nie opuścił jeszcze miasta. Kurt podchodzi do drzwi Angeli, aby życzyć jej Świąt Bożego Narodzenia.

Dexter Nowa Krew Odcinek 9 finał
Czy Kurt przeżyje po świętach? (napisy: Showtime)

W 9 odcinku Dextera New Blood Angela upewnia się, że Dexter jest tym jedynym Rzeźnik z Bay Harbor.

Widzimy wtedy, że Kurt zakłada swój strój seryjnego mordercy, a następnie postanawia podpalić domek Dextera. Czuje, że to zabrałoby ojca i syna i zastrzeliłoby ich.

Zaskakujące i nieznane Kurtowi jest to, że Dexter i Harrison odkryli ich bunkier gdzie trzymasz swój trofea po zabiciu ich celów.

Molly i Kurt umierają w 9 odcinku Dexter New Blood?

Gdy Dexter przejeżdża nad Kurtem w Dexter Nowa Krew Odcinek 9 finał, Kurt znika ze sceny. Duet ojciec i syn starają się o niego opiekować za pomocą drona, który Harrison otrzymał w prezencie od Kurta.

Harrison wie Kurt jest seryjnym mordercą który od wielu lat morduje w mieście kilka młodych kobiet. Po znalezieniu bunkra celowo uruchamiają alarm, aby wiedział, że oboje znaleźli bunkier i są tam fizycznie.

Gdy wchodzą do bunkra, w końcu rozumieją prawdziwe intencje Kurta jako zabójcy. Widzieliśmy już wcześniej, że Kurt pobierał krew z ciał ludzi, których zabił. w Dexter Nowa Krew Odcinek 9, dowiadujemy się, że konserwuje ciała w taki sposób, aby zachować ich niewinność.

Molly też jest wśród zmarłych. w bunkrze. Kurt zabił ją po porwaniu w odcinku 7.

Dexter Nowa Krew Odcinek 9 finał
Kurt zostanie zabity przez Dextera. (napisy: Showtime)

Dexter mówi również swojemu synowi, że jest Zabójca Trójcy. Kiedy Kurt dowiaduje się, że ojciec i syn znaleźli jego bunkier, w którym trzyma swoje trofea, wraca do domu i opuszcza miasto. Ale duet zaatakował go w jego domu i Dexter wstrzykuje mu ketaminę.

Później Kurt budzi się na stole sekcyjnym, aby znaleźć wszystkie swoje ofiary, które go otaczają, wraz z Dexterem i Harrisonem. Dexter zabija Kurta na oczach syna. Dzięki temu wiesz, że Twoje dziecko nigdy nie będzie samotne, ponieważ ma sposób na kierowanie ciemności. Pasażer w nich.

Finał 9 odcinka Dextera New Blood: Kim jest Wiggles the Clown?

w Dexter Nowy odcinek krwi 9odkryliśmy, że Wiggles to zabójca dzieci. To część przeszłości Dextera. Widzieliśmy go w wielu retrospekcjach i widzimy, jak Dexter wyjaśnia mu związek, który dzieli z Harrisonem.

Odkryliśmy, że proporcje scen, w których Wiggles są pokazane, są podobne do tych z oryginalnej serii. Wiggles zabił ponad dwanaścioro dzieci. zanim Dexter go złapał i położył kres jego morderczym szaleństwu.

Pozostań w kontakcie z MediaScrolls aby dowiedzieć się więcej Dexter Nowa krew Odcinek 10.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up