Data premiery odcinka 4 sezonu Blacklist, spoilery i zapowiedź

08/11/2021 10:17

Data premiery odcinka 4 sezonu Blacklist, spoilery i zapowiedź

W odcinku 4 sezonu Blacklist 9 zespół będzie szukać czarnej listy. Ressler jest bliski poproszenia o przysługę, gdy Cooper spędza czas na przeglądaniu swoich wspomnień, aby złożyć razem wydarzenie. Przed przejściem do tego samego, zespół Resslera i Coopera tym razem stanął twarzą w twarz z kultem religijnym. To, co poszło nie tak, to fakt, że ten kult religijny wybrał brutalne środki, aby ukraść cenny skarb religijny. Wreszcie przywódca tego kultu miał historię z Redem.

Red postanowił więc poznać tego lidera na poziomie osobistym. To właśnie na aukcji, na której sprzedawał ten skarb. Chciał tylko wiedzieć, dlaczego wybrał przemoc. Ale ta historia na tym się nie kończy. W tym samym czasie Cooper i jego zespół pracowali nad tą sprawą na profesjonalnym poziomie. W tym wszystkim niektórzy oficerowie zmagali się z własnymi problemami. Spójrzmy więc na to, co wydarzyło się ostatnio w serialu, zanim przejdziemy do odcinka 4. sezonu The Blacklist.

Czarna lista Sezon 9 Odcinek 3 Podsumowanie

W sezonie 9 The Blacklist zespół zadaniowy Reda i Coopera zbadał sprawę kultu zwanego SPK. Ostatnio niewinni ludzie zostali zabici, aby przejąć Sacra Cintola, pas Matki Boskiej. Teraz ten sam pas jest na aukcji. Na czele tej grupy religijnej stoi mężczyzna o imieniu Giovanni, a Red weźmie udział w aukcji, podczas gdy zespół Coopera przyjrzy się sprawie. Pośród tego wszystkiego Aram planuje opuścić grupę zadaniową, ponieważ jego rodzice chcą tego samego. Zrobisz to, gdy inwestor zaakceptuje Twoją ofertę. Red planuje również spotkać się z Agnes.

Dochodzenie rozpoczyna się od rozmowy Parka i Resslera z Davidem, człowiekiem, który przeglądał finanse Sacra Cintola. Aby się ratować, mężczyzna podjął wysiłek podpalenia się. Później żona Davida odwiedziła go w szpitalu. Ujawniła zespołowi swoje dziwne zachowanie, a także fakt, że ma przy sobie urządzenie śledzące. Tymczasem Red kupił pas, ale wolał najpierw spotkać się z krupierem.

Możemy też dostrzec kolejne posunięcia Giovanniego, który pragnie pokoju. Kolejnym celem SPK jest kościół św. Krzyża. Red spotyka później Giovanniego, ale tym razem Giovanni przedstawia się jako Robert Vesco. Chociaż Vesco nigdy nie wybiera przemocy, Red wierzy, że musi mieć oko na swoich chłopców. Co najważniejsze, jesteś tutaj z zaległym długiem.

Koniec czarnej listy, sezon 9, odcinek 3

Oboje lecą samolotem i to tylko kwestia czasu, zanim Giovanni ujawni plan swojego syna, by wysadzić kościół. Red mówi Cooperowi, którego zespół znalazł jedną z kryjówek SPK. Red i Giovanni przybywają do kościoła, ale jest tam również APB. Dlatego Czerwony musi im pokazać, że Giovanni nie jest niszczycielem, ale złodziejem. Na szczęście bomba nie wybuchła.

Epizod kończy się, gdy Red zdołał odzyskać swój dług przed aresztowaniem Giovanniego. Po dzisiejszej przygodzie Aram uświadomił sobie swoją miłość do tej pracy i postanowił zostać. Wreszcie Ressler i Aram przeszli również testy moczu dla FBI jako protokół ponownego dołączenia do grupy zadaniowej. W końcu Red miał szansę odnaleźć Agnes.

Data premiery odcinka 4 sezonu Blacklist i spoilery

Odcinek 4 sezonu 9 The Blacklist ukaże się 11 listopada 2021 roku. Nosi on tytuł „The Avenging Angel”. Oficjalne streszczenie odcinka mówi, że zespół będzie szukał czarnej listy. Ma talent do nie zwracania skradzionych przedmiotów. Więc kto wie, na czym ma teraz swoje ręce?

Gdy zespół śledzi tę czarną listę, Cooper spędza czas zagłębiając się w swoje wspomnienia. Jest taki, który nie pamięta poprawnie i chce to poskładać. Ressler potrzebuje przysługi i na razie zbliżył się do tego samego parku. Być może dowiemy się, o co chodzi w nadchodzącym odcinku 4 sezonu 9 Czarnej listy.

The Blacklist Sezon 9 Odcinek 4 Data premiery i lokalizacja

Odcinek 4 sezonu Blacklist będzie emitowany w NBC o 20:00 czasu wschodniego. Nowy odcinek pojawia się w każdy czwartek, a zaraz po czwartym pojawi się więcej w 9. sezonie Czarnej listy. Możesz także obejrzeć odcinek 4 sezonu The Blacklist 9 na oficjalnej stronie NBC. Usługi wideo na żądanie w Google Play Movies & TV, Amazon Prime Video, VUDU, iTunes, Microsoft i YouTube TV mogą również oferować odcinek 4. The Blacklist Season 9.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up