Data premiery i spoilery Power Book 3 Episode 4

3 lata ago

Przygotowując się do Book of Power III: The Power Up, musisz się zastanawiać, dokąd ta historia może prowadzić.

Jednak biorąc pod uwagę, jak zakończył się Epizod 2, jedynym rozsądnym założeniem, jakie mamy do tej pory, jest to, że nadchodzi chaos. Jeśli mamy wierzyć ostatnim aresztowaniom Malcolma Howarda, jak mogłoby być inaczej? Posłuchał rady Raqa, ale z pewnością rozwścieczył Unique w tym procesie. Minęło dużo czasu, odkąd widzieliśmy, jak Howard próbował negocjować obie strony w sprawie narkotykowej Jamajki, Queens, i od teraz będzie to trudniejsze.

Raq stoi teraz w obliczu niebezpiecznej sytuacji: kto jeszcze umrze z powodu ich działań? Ile Symphony może być w niebezpieczeństwie? Teraz wiemy, że jest to świat, w którym umierają ludzie, i jest rzeczą oczywistą, że przynajmniej jedno z ukochanych, które widzieliśmy, umrze, zanim dojdzie do konkluzji.

W międzyczasie spodziewamy się, że Kanan bardziej zaangażuje się w biznes narkotykowy, głównie dlatego, że nie ma powodu, dla którego nie miałby tego robić teraz, gdy dokonał pierwszej sprzedaży. Podobało mu się to, co czuł, co jest dla niego korzystne, ale potencjalnie niebezpieczne dla innych.

Power Book 3: Raising Kanan Odcinek 4 – data premiery

8 sierpnia 2021 r. wyemitowany zostanie Power Book III: Raising Kanan, sezon 1, odcinek 4 zatytułowany Don't Sleep. Według czasu wschodniego odcinek zostanie wyemitowany w Starz o 20:00 czasu wschodniego. Aby uzyskać więcej informacji, wiedz, że co tydzień w niedzielę nadawany jest nowy odcinek Power Book III: Raising Kanan, sezon 1. Jeśli jesteś fanem serialu i chcesz wiedzieć, gdzie możesz go obejrzeć, mamy dla Ciebie ochronę .

Gdzie obejrzeć Power Book 3 Odcinek 4: Raising Kanan?

Power Book 3: Raising Kanan Episode 4 zostanie wyemitowany na Starz w niedzielę 8 sierpnia 2021 o 20:00 czasu KST. Czwarty odcinek Power Book 3: Raising Kanan będzie teraz dostępny na oficjalnej stronie Starz, gdzie odcinki są publikowane w ciągu kilku godzin od ich transmisji telewizyjnej. Program jest również dostępny w YouTube TV, a kiedy zostanie wyemitowany w Starz, możesz go tam obejrzeć.

Power Book 3 Epizod 4 Spoilery: Podnoszenie Kanan

Możesz być ciekaw, co będzie zawierał następny odcinek Power Book III: Raising Kanan, sezon 1. Dlatego poniżej zamieściliśmy kilka spoilerów. Jeśli fan czuje się nieswojo, czytając je, może pominąć ten rozdział. Unique i Raquel będą widoczne w odcinku 4 pierwszego sezonu serialu. Informuje ją, że w wyniku jego działań pojawiło się wiele problemów.

W związku z tym musisz ustalić, czy reperkusje twoich działań będą skierowane na ich ciała, czy na ich głowy. Jukebox zostanie pokazany na czacie z kimś na służbie, ale nie wiadomo z kim. Martwi Cię trudna sytuacja, w jakiej się znajdują. W rezultacie Juke będzie musiał jak najszybciej przygotować się z gotówką. W pewnym momencie będzie też działać bardzo szybko, co oznacza, że ​​zagrożenie jest już obecne.

Powiązane posty

Go up