Czy Munich: The Edge of War jest oparte na prawdziwej historii?

26/01/2022 19:44

Monachium: na krawędzi wojny Wykonano go z powieści napisanej przez Robert Harris. Powieść również nosi tę samą nazwę.

W tym przypadku historia opowiada o dwóch kolegach z klasy z uniwersytetu- Paul (w tej roli Jannis Niewöhner) i Hugh (w tej roli George MacKay). Wtedy znajdują się w samym środku wszelkiego rodzaju negocjacji.

Monachium: The Edge of War na Netflix, a książka jest oparta na II wojnie światowej. Cała fabuła opowieści oparta jest na dwóch mężczyznach, a praca jest fikcyjna.

Chociaż historia jest fikcyjna, niektóre części rzeczywiście się wydarzyły. Widzimy w tej historii konferencję monachijską, a Konferencja w Monachium jest to coś, co faktycznie się wydarzyło.

Budynek, w którym kręcono film podczas konferencji, był tym samym, w którym odbywała się konferencja w Monachium.

Monachium: na krawędzi wojny
Oglądaj Monachium: Edge of War teraz na Netflix. (napisy: Netflix)

Powieściopisarz Robert Harris uważa, że ​​większość filmu opiera się na tym, jak nakręcili film Historyczna konferencja monachijska w tym samym budynku gdzie to miało miejsce dawno temu.

Tego budynku nie dało się łatwo odbudować gdzie indziej. Hitler zbudował go ponownie w 1937. Kiedy widzimy postacie siedzące w tym samym pokoju w Monachium: na krawędzi wojnyczujemy się, jakbyśmy cofnęli się w czasie.

Niektóre z głównych bohaterów Monachium: na krawędzi wojny wszystkie są oparte na prawdziwych ludziach. Jeremy żelazka on gra rola premiera Neville'a ChamberlainaY Ulrich Matthes gra rolę Adolfa Hitlera.

Jaka jest reakcja fanów po obejrzeniu Munich: The Edge of War?

Wygląda na to, że film zostawił dobre wrażenie o widzach. Niektórzy fani pozostawili nawet swoje pozytywne recenzje w mediach społecznościowych.

Monachium: na krawędzi wojny
Jeremy Irons w roli premiera Neville'a Chamberlaina (napisy: Netflix)

Monachium: na krawędzi wojny mówi się, że ma niesamowita historia, a aktorzy pięknie odegrali swoją rolę, aby wyglądało to jeszcze bardziej realistycznie. To trzeba zobaczyć dla każdego.

Robert Harris otrzymał wiele pochwał za fabułę powieści. Wydarzenia, które miały miejsce podczas konferencji monachijskiej w 1938 roku, zostały pięknie przedstawione w Monachium: Na skraju wojny. Jeremy żelazka Zagrał rolę Neville'a Chamberlaina w Munich: The Edge of War i jest za to bardzo ceniony.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up