Czy Ciri jest martwa czy żywa w 2 sezonie Wiedźmina?

18/12/2021 20:15

Czy Ciri jest martwa czy żywa w 2 sezonie Wiedźmina? Co się z nią stało? Czy przeszedłeś przez Voleth Meir, Nieśmiertelną Matkę? Ponadto my Dowiedział się również, że krew Starszego płynie w jego żyłach i jak to zmieni jego życie? Jeśli szukasz dobrej odpowiedzi na poniższe pytania, jesteś we właściwym miejscu. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby poznać szczegóły.

Wiedźmin Sezon 2: Czy Ciri jest martwa czy żywa?

Od razu do rzeczy Nie, Ciri jeszcze nie umarła. Ona wciąż żyje.

Kiedy Ciri przeniosła się z Geraltem do Kaer Morhen, zaczęła tam trenować na wiedźmę.

Kaer Morhen to dziwne miejsce, które jest również uważane za bazę operacyjną czarnoksiężników.

Ale wkrótce Ciri przyzwyczaja się do rzeczy tutaj, a ci czarownicy również zaczęli myśleć o niej jako o swojej dalszej rodzinie.

Wkrótce w Wiedźminie, sezon 2 będzie kontynuowany z ekscytującą częścią, w której czarnoksiężnicy z Kaer Morhen odkrywają, że nie są jedynymi potworami na planecie i na pewno będzie ich jeszcze kilka, a te potwory ścigają życie Ciri.

Geralt zabił innego czarnoksiężnika Eskela, ponieważ został zainfekowany. Później, Życie Ciri również było zagrożone i aby uniknąć konfrontacji dla Ciri, Geralt w 2. sezonie Wiedźmina prosi Triss Merigold, aby pomogła Ciri w magii.

W miarę rozwoju historii 2 sezonu Wiedźmina, coraz więcej aspektów historii zaczyna się rozwijać, dowiadujemy się, że Ciri zniszczyła kiedyś monolit, starożytną strukturę, która znajdowała się tam od Koniunkcji.

Triss radzi Geraltowi, aby dowiedział się więcej o tym odcinku, ponieważ pomogłoby im to zdecydować, co zrobić.

Kiedy Geralt zaczyna dowiadywać się więcej o incydencie zniszczenia monolitu, odkrywamy też inny aspekt: ​​w żyłach Ciri płynie krew starca.

Ciri w 2. sezonie Wiedźmina
Ciri w 2 sezonie Wiedźmina (przez Netflix)

Gdy tylko Triss dowiaduje się o tym, wykonuje na Ciri Dol Durza, aby rezonować z jej starożytnymi mocami i jak najlepiej wykorzystać swoje pochodzenie.

Istredd obiecuje Triss, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby zamienić Ciri w wiedźmę, ponieważ ma w sobie Starszą krew, a to byłby kluczowy składnik mikstury, która stworzyłaby więcej czarnoksiężników.

Geralt i Ciri ostatecznie opuszczają Kaer Morhen i udają się do Świątyni Melitele, gdzie Ciri po raz pierwszy spotyka Yennefer.

Yennefer straciła wszystkie swoje moce i zgodnie z obietnicą nieśmiertelnej matki lub Voletha Meira, aby odzyskać swoje moce, Voleth Meir musiała spełnić jeden warunek, który obejmował zabranie Ciri do Cintry.

Taki był pierwotny plan Yennefer, ale Yennefer po spotkaniu z Ciri zmieniła zdanie i nie realizowała swoich planów.

W tym momencie Geralt poznał prawdziwe motywy Yennefer, przybył też na miejsce ratowania Ciri i na szczęście Ciri została uratowana; Później Geralt wysłał Ciri do Kaer Morhen, a wracając Ciri opętał Voleth Meir, Nieśmiertelna Matka.

I wreszcie, w finale, by ocalić Ciri, Yennefer naraża swoje życie na niebezpieczeństwo i składa swoje ciało w ofierze dla Voletha Meira, Nieśmiertelnego, by opuścić ciało Ciri jako naczynie i dotrzeć do ciała Yennera.

Wtedy Geralt zdał sobie sprawę, że aby Voleth i bazyliszek mogli wrócić do swojego królestwa, będą musieli otworzyć portal, co zrobiła Ciri, a gdy tylko dotarli do jego portalu, Voleth Meir natychmiast uciekł do domu.

Co oznacza, że ​​Voleth Meir właśnie szukał łodzi, aby wrócić do domu.

Kiedy udali się na nowe terytorium wieloświata, spotkaliśmy także Dziki Gon, znany również jako Upiory Mörhogg; poczuli starszą krew Ciri i powiedzieli do Ciri:

„Dołącz do Starszej Krwi, Gwiaździstej Córki Chaosu. Dołącz do naszego polowania. Twoje miejsce jest wśród nas ”.

Ale w odpowiednim czasie Yennefer, Geralt i Ciri wrócili do swojej pierwotnej linii czasu.

W końcowej scenie spektaklu uwolniliśmy kolejny aspekt życia Ciri, że jej ojciec wciąż żyje; jeden z Nieznajomych mówi to Ciri.

Ojcem Ciri jest nie kto inny jak cesarz Nilfgaard, który później przyjeżdża do Cintry, by odnaleźć swoją córkę.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up