Co stanie się ze wszystkimi postaciami w Multiverse po zakończeniu Spider-Man: No Way Home?

16/12/2021 19:22

W finale Spider-Man: No Way Home byliśmy świadkami, jak Peter Tom Holland połączył siły z Peterem i Tobeyem Mcguirem z Andrew Garfield i opracowali lekarstwo na pięciu złoczyńców.

Następnie trio udaje się przywrócić każdego złoczyńcę do ludzkiej postaci, a dr Strange rzuca ostatnie zaklęcie, a teraz powrócą do swojego odpowiedniego Wszechświata.

Ponieważ pięciu złoczyńców zostało już wyleczonych, nie będą już wyrządzać krzywdy nikomu we Wszechświecie.

Lizard, Green Goblin i Electro są teraz wolni od swoich złych nadludzkich zdolności i wrócili do swojej normalnej formy. Tak więc Lizard, Green Goblin i Electro powrócą teraz do swojego Wszechświata i będą nadal żyć bez powodowania spustoszenia.

W przypadku Doktora Octopusa jego śmierć może być odtąd niepewna, ze względu na to, że w filmie Spider-Man 2 zginął ratując Nowy Jork przed miniaturowym słońcem, które stworzył.

Ale teraz, dzięki Peterowi, jego mechaniczne macki kontrolują w Spider-Man: Non-Way Home.

Dr Octopus No Way Home
Dr Octopus No Way Home (Źródło zdjęcia: Marvel Studios)

Więc kiedy wrócisz do dokładnego miejsca, możesz utopić miniaturowe słońce w rzece w inny sposób niż w Spider-Man 2, więc jest szansa, że ​​możesz. ocal Nowy Jork bez poświęcania się.

Następnie przychodząc do Sandmana, od samego początku nie chciał nikogo skrzywdzić. Chciał po prostu jechać z córką i jak zgodnie z zakończeniem Spider-Mana: No Way Home, teraz zmienił się w swoją normalną ludzką formę dzięki połączonym wysiłkom Tobey'a, Andrew i Petera Toma.

Więc teraz, kiedy wrócisz do swojego Wszechświata, nie będziesz sprawiał żadnych problemów, na pewno nie umrzesz.

Wreszcie, przybywając do Spider-Mana Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda, powrócą teraz do swoich przeszłych wcieleń, w których Andrew pozostanie Spider-Manem i będzie żył szczęśliwym życiem w związku małżeńskim z Mary Jane.

Z drugiej strony, Andrew's Spider-Man powróci także do własnego Wszechświata, gdzie nadal będzie Spider-Manem, który nadal będzie pomagał ludziom. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdziesz w swoim Wszechświecie kogoś takiego jak Gwen.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up